Novostavba prodejny QT Technik

Budova je dokončena v poněkud ořezanější formě než prezentovaly vizualizace a pokračuje se úpravami okolních ploch.

Související články


Komentáře

 1. Rado :

  To už je ostravský stavitelský folklór – ořezaná forma, redukce nákladů, levnější materiály…Kdy tohle skončí?

  Thumb up 1 Thumb down 1
 2. aggu :

  Rado: Co to má společného s jakýmsi folklórem? Staví si to soukromník, za své peníze, a to, na co má peníze. Ani na začátku to žádná hitparáda nebyla a ani neměla být.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Rado :

  aggu: Má to společného hodně s Ostravou, kde to osekávání nákladů je stále na pořadu dne a je zcela jedno, zda to staví soukromník či někdo jiný. Je to spíše otázka na zamyšlení, proč těmito neduhy trpy v Ově skoro každá stavba a vše je podřízeno účelu a ceně a estetika a vzhled je až to poslední. Vizualizace a realita je častokrát nebe a dudy.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. aggu :

  Rado: Nedostatek peněz je snad běžný všude na světě, kromě Abu Dhabi ;)
  Když už, tak by mě to zajímalo tam, kde je stavebník stát, a především v Ostravě, to je pravda. Ale tohle je účelovka na periferii. Řešit má město svými regulativy, na počátku.
  A koneckonců, neřekl bych že tím neduhem trpí skoro každá stavba, a že je to apriori vždy neduh. Někdy může být nedostatek peněz pravé požehnání ;)
  Vím, že fobií z dodržování vizualizací tady trpí víc lidí, ale proč furt ty nářky? Vizuály jsou velmi ohebné, z různých důvodů.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.