Novostavba MŠ Hrabová

Stavba roste poměrně rychle. A hlavně není z dřevotřísky jak je dneska u školek zvykem.

Související články


Komentáře

 1. grekus :

  myslite jako treba tahle drevotriska? https://www.moloarchitekti.cz/realizace/materska-skolka-v-nekori jsem zvedav na kvalitu co vytvori v hrabove

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. Martin [msstavby.cz] :

  Také nerozumím tomu, proč by školka nemohla být dřevostavba. Snad Jakub osvětlí.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 3. Garaznik :

  Co je spatne na drevostavbe?

  Btw doporucuju:
  https://www.youtube.com/watch?v=2jgb0-Qmvdw

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  grekus: Martin [msstavby.cz]: Garaznik: Protože vím moc dobře co se po čase děje za tím sádrokatonem ze kterého je to celé postavené. Dělali jsme rekonstrukci ezs u zákazníka který se rozhodl po letech udělat dispoziční změny a když dělníci otevřeli tu sádrokartonovou stěnu tak se tam málem pogrcali. Ten puch a plíseň jak trávník s hnijícími hnědými fleky a ty pozinkované konstrukce byly úplně rezavé. Je to humus. A do něčeho takového by jste chtěli vodit svoje děti?

  Thumb up 4 Thumb down 3
 5. Martin [msstavby.cz] :

  acdlcia [msstavby.cz]: Teď jsi ale popsal sádrokartonovou příčku nebo předstěnu. Která, podle toho jak to popisuješ, byla špatně postavena. Špatně postavené zděné konstrukce plesniví také. Ani cihelná, ani dřevěná konstrukce, která je správně postavena nehnije nebo nevyvolává nevolnost…

  Thumb up 3 Thumb down 1
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  Martin [msstavby.cz]: Ale když plesniví zděná stavba tak to vidíš a můžeš s tím něco udělat. Papundeklové stavby to právě můžou mít skrytě ve „zdi“ a můžeš tam s tím žít roky dostat z toho nějakou nemoc a ani to nevíš. Kvalita výstavby je v poslední době hodně špatná takže bych to určitě neriskoval.

  Thumb up 2 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.