Komentáře

  • grekus 22.07.2020  ●  20:51

    myslite jako treba tahle drevotriska? https://www.moloarchitekti.cz/realizace/materska-skolka-v-nekori jsem zvedav na kvalitu co vytvori v hrabove

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 22.07.2020  ●  22:50

    Také nerozumím tomu, proč by školka nemohla být dřevostavba. Snad Jakub osvětlí.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Garaznik 23.07.2020  ●  08:53

    Co je spatne na drevostavbe?

    Btw doporucuju:
    https://www.youtube.com/watch?v=2jgb0-Qmvdw

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 23.07.2020  ●  21:31

    grekus: Martin [msstavby.cz]: Garaznik: Protože vím moc dobře co se po čase děje za tím sádrokatonem ze kterého je to celé postavené. Dělali jsme rekonstrukci ezs u zákazníka který se rozhodl po letech udělat dispoziční změny a když dělníci otevřeli tu sádrokartonovou stěnu tak se tam málem pogrcali. Ten puch a plíseň jak trávník s hnijícími hnědými fleky a ty pozinkované konstrukce byly úplně rezavé. Je to humus. A do něčeho takového by jste chtěli vodit svoje děti?

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 3
  • Martin [msstavby.cz] 23.07.2020  ●  22:34

    acdlcia [msstavby.cz]: Teď jsi ale popsal sádrokartonovou příčku nebo předstěnu. Která, podle toho jak to popisuješ, byla špatně postavena. Špatně postavené zděné konstrukce plesniví také. Ani cihelná, ani dřevěná konstrukce, která je správně postavena nehnije nebo nevyvolává nevolnost…

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • acdlcia [msstavby.cz] 24.07.2020  ●  18:51

    Martin [msstavby.cz]: Ale když plesniví zděná stavba tak to vidíš a můžeš s tím něco udělat. Papundeklové stavby to právě můžou mít skrytě ve „zdi“ a můžeš tam s tím žít roky dostat z toho nějakou nemoc a ani to nevíš. Kvalita výstavby je v poslední době hodně špatná takže bych to určitě neriskoval.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.