Komentáře

  • O. 21.08.2023  ●  14:53

    Vloni v lete jsem padloval kolem mola na Vrbici. Bylo totalne pokaleno od holubu, nekolika centimetropva vrstva trusu plus jako bonus i mrtvola holuba. Velice nechutne. Snad to nedopadne podobne.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Stanislav Toman 21.08.2023  ●  18:22

    Byl jsem tam v neděli ráno, super čisté, fakt to chce víc jich po celé Hartě, ten vstup do vody, kameny ostré, 10 aspoň a ptactvo tam až tak není, nevím proč ale třeba to obec nebo i aktivní hasiči umí v rámci výcviku i očistit. Zatím fakt OK. HARTA žije.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 3
  • Jakub FM 21.08.2023  ●  21:23

    I Olešná by zasloužila.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.