Jachetní klub pro všechny

Záměrem je výstavba budovy jachetního klubu s tenisovými kurty, s bazénem, welnesscentrem, restaurací a několika místnostmi pro občasné ubytování, a dále šířkové úpravy místní obsluţné komunikace se zřízením parkovacích míst a inženýrské sítě.
Součástí záměru není kotviště, molo ani jiný zásah do břehu a vodní plochy.
Záměr se nachází zčásti na pozemku, který slouţí v současné době jako zemědělská půda (orná půda, trvalý travní porost) a zčásti je obecní komunikací.
Záměrem je zřízení rekreačního areálu jachetního klubu s ubytováním, tenisovými kurty a dalším vybavením v Nové Pláni. Výstavba tohoto areálu si vyţaduje rozšíření místní účelové komunikace a zřízení více neţ 70 parkovacích míst pro návštěvníky areálu.
Celý záměr je realizován jako novostavba „na zelené louce“.
Okolí Slezské Harty slouží již v současné době zejména k rekreačním účelům a záměr jen podpoří toto zaměření vyuţitíúzemí. Vysoký rekreační potenciál území byl hlavním důvodem pro výběr navrhovaného záměru.

Zdroj: EIA

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.