Nová Polom

Pod názvem projetu „Nová Polom“ se skrývá výstavba 36 řadových domů v obci Velká Polom. V první etapě vznikne 16 řadových domů.

zdroj: sreality.cz

Související články


Komentáře

 1. rasta :

  Super, ale kdo to bude všechno stavět? Chybí ruce…

  Thumb up 0 Thumb down 6
 2. thvari :

  No, to jsou aspon poradne radovky! :-)

  Thumb up 0 Thumb down 1
 3. Rado :

  thvari: Myslíte jak z nějakých osmdesátek? :-)

  Thumb up 4 Thumb down 3
 4. Garaznik :

  7 mega za radovku..se posrali ne?

  Thumb up 16 Thumb down 1
 5. Michal :

  Nechybí ruce, chybí ochota ty ruce zaplatit.

  Thumb up 5 Thumb down 5
 6. Tonda :

  Lokalita ‚Slunečná‘ je pro mě jako bývalého Polomáka (takže místní situaci celkem podobně znám) příkladem odstrašujícího developerského řešení. V místě kde je dostatek místa nacpat domy na 400 metrové pozemky, by měl být trestný čin. A tyhle řadovky to ještě zhorší. (viz příšernost která vznikla u bývalého JZD)

  Navíc směs smradu od koní a čističky odpadních vod.

  Dopravní spojení s Ostravou příšerné (hodina do centra Ostravy autem), změny na OÚ, masová výstavba s masou ‚novoPolomáků‘ skončí to podobně jako situace v Krmelíně, kdy na obecním úřadu sedí lidé, kteří tam bydlí 5 let a mají pocit že jim obec patří

  V podstatě jsem rád, že už v Polomi nebydlím

  Thumb up 10 Thumb down 4
 7. aggu :

  Tonda: Ehm, chápete, že ten „dostatek místa“ musí někdo tvrdě zaplatit? A developer to nebude? ;) Kdyby developer nabídl „dostatek místa“ tak pak teprve to bude odstrašující řešení. Pro kupce. V Polomi opravdu nestojí metr stejně jako v Radvanicích.
  Dopravní spojení s Ostravou je exluzivní. Po I/11 a Rudné autem, a hodina do centra to nebude, dneska mi to zabralo 1/2 hodinu ;). Ten kdo si kupuje domek za 6-7M asi nebude jezdit do práce vesnickým autobusem.

  Thumb up 6 Thumb down 5
 8. rasta :

  Michal: zřejmě budete od fochu. Navíc v končinách, kde si lid myslí, že za tři miliony postaví hrad na hektarových pozemcích..

  Thumb up 1 Thumb down 8
 9. aggu :

  rasta: Nemyslím si, že by si lid v těchto končinách myslel to, co si myslíš ty ;)
  V Radvanicích koupím metr za 300. V Polomi, Krpoli, S. Bělé nebo Výškovicích za 2000. Zbytek je dvoučlenka. I takový Garaznik si určitě dokáže rychle spočítat, kolik v Polomi může zaplatit jen za hlínu. Jen si chtěl trochu zatrollit…

  Thumb up 3 Thumb down 3
 10. Tonda :

  aggu: exkluzivní bylo do doby, kdy nebylo v cestě 20 semaforu, a paradoxně dokud neexistovala prodloužená Rudná. Od té doby to stojí za starou Bellu. Ale jestli jste z Polomě, tak víte sám.
  Ano, až jednou otevřou celou Rudnou, tak pak to bude jiná káva.

  A jak píšu, stavět baráky na pozemku velikosti tenisového kurtu by mělo být trestné (zakázané). Nepíšu nic o nabídce a poptávce. Chápu že v místě kde stojí i tak malý pozemek přes milion, tak se situace vždy přikloní k takové brutalitě.
  Tady kde jsem se přestěhoval, platí normativ min. 1500m2 pozemek, a na obci je to vidět.
  Například na tom, že lidé nemají nutnost stavět mezi sousedy dvoumetrové betonové zdi.

  Thumb up 9 Thumb down 2
 11. RIBBA :

  Tonda: To jsou ale negativní kecy. Bydlím v Polomi, pracuju v centru Ostravy, jsem tam ani ne za půl hodiny ráno. Večer zpět za 15. Díky Bohu za změny na obecním úřadě, snad dají do pořádku to, co tu staré vedení napáchalo na zmrvené rekonstrukci kanalizace. Ten fresh přístup nové starostky je jak svěží vánek, po těch dinosaurech co tam sedeli předtím je to pěkný rozdíl. Starou starostku chválím za novou náves. Co se týče parcel, tak snad záleží na investorovi kolik m si koupí. Některé domy a hlavně jejich zahrady jsou fakt zajímavé. Bydlím kousek, kolem těch koní ráno běhám, myslím že to dramatizujete.

  Jsem moc rád, že v Polomi bydlím. Ideální předměstí.

  Thumb up 3 Thumb down 3
 12. rasta :

  aggu: primárně píšu o cenách stavebních prací a projektů. Tak tady nehraj zase chytrého se svojí imaginární cenovou mapou… koukám, že ty asi děláš do všeho

  Thumb up 5 Thumb down 1
 13. Tonda :

  RIBBA: já jsem patnáct roků pryč, tak se mi politika blbě komentuje, ale myslím že na minulé vedení si nikdo stěžovat nemůže. Stačí srovnat vzhled Polomě a třeba Hrabyně nebo Lhot a je vidět že se na OÚ pracovalo. (mám dojem že své udělaly i roky poslancování starostky)

  Současné vedení těžko hodnotit, půl roku po volbách, čeká je hodně práce. Kanalizace je strašák, a kanalizace v současném polomském stavu je ještě o dost větší bubák.

  K ceně pozemků, já chápu důvody proč se staví způsobem jakým se staví, …. obec tomu mohla zabránit normativem (na to už je dvacet let pozdě) aby na Kotrské a okolí nevznikalo tak hnusné přecpané předměstí.

  Dojezdové časy: zřejmě nejezdíte na šest třicet do práce ;)

  Koně a čističku samozřejmě dramatizuju, ale bydlet bych vedle nechtěl ;)

  Thumb up 4 Thumb down 0
 14. Jann :

  Cenu chápu, ale jaká je za to prostoduchá, tuctová králíkárna, moc ne.
  Pro doplnění pro zvídavé, ne, opravdu zde neočekávám architektonický skvost první kategorie.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 15. RIBBA :

  Tonda: No jezdím na devět:)

  No já si zase jako úplně nestěžuji, udělalo se tu kus práce. Ale už to chtělo změnu. Ta kanalizace teď půl roku stojí…cesty jak tankodrom a nic z toho. Bude se vybírat nová firma.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.