Volnočasové centrum Velká Polom

Vizualizace záměru výstavby projektu s názvem „Volnočasového centra Velká Polom“, pod kterým se skrývá výstavba bytových domů v obci Velká Polom.

Vizualizace na svém facebookovém profilu sdíleli CAMA Architekti.

1. Svizzera :

Takovýto udržitelný rozvoj venkovských sídel by měl být standard, a ne výjimka. Dobrá práce!

2. Winter :

Ano, je natolik udržitelný, že se musí jmenovat Volnočasové centrum, aby ochcal ÚP. Takovýto „rozvoj“ je bohužel naprostý standard.

3. Adam (ten hodny) :

ty vizualizace jsou sice graficky krasne … ale nevim jestli bych v takove sardinkarne na vesnici bydlet. Dle meho to je architektura a zastavba vhodna do mest. Nechapu lidi, kteri utikaji z rusneho mesta do novostavby na vesnici, a vyberou si toto. Nicmene, asi i takovi jsou.
    Dost mi tam chybi jakekoliv parkovani … prece jenom 108 bytu je 216 aut … a nikdo neni zvedavy s nakupem chodit 200m, ze.
    Cele mi to potom pripadne neverohodne a „jen na oko“.

Co na tak masovou zastavbu rekne skola a skolka? Dveste deti je deset trid.