Komentáře

 1. Sviňovský mošt :

  Průměr kanalizačních trubek prosím zdvojnásobit, v jednom tom bytě budu bydlet já.

  Thumb up 11 Thumb down 1
 2. balde :

  http://ostrava.idnes.cz/opava-ozivi-stara-dukelska-kasarna-dts-/ostrava-zpravy.aspx?c=A170727_2341450_ostrava-zpravy_jog
  Opava taky jede

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Crazym :

  Sviňovský mošt: To míváš z pití toho moštu takový průvan ve střevech nebo počítáš, že se z placení hypotéky na tom bytě pos.reš? :-)

  Thumb up 5 Thumb down 1
 4. Moon :

  Zoot se stěhuje do kancelářské budovy na Karolině. :) Podle jejich stránek mají obchodní prostory v přízemí 100% obsazenost.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. LK :

  Moon: jo, cedule Zoot tu už cca 2 týdny visí. Ale myslím, že ještě mají 3 jednotky volné (je na nich nalepeno, že jsou k pronájmu), z okna vidím jen na 2 (46m2 a 120m2) až půjdu ven, tak se podívám na třetí a ta má myslím něco kolem 140m2.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. balde :

  bohuýel v místě kde jsou nejlevnější byty a nejlevnější nájmy to s těmi stavbami bohužel půjde velmi pomalu

  http://byznys.ihned.cz/c1-65852140-nejvic-bytu-k-pronajmu-je-na-severu-moravy-bydleni-je-tam-pritom-dvakrat-levnejsi-nez-v-praze-podivejte-se-na-mapu-najmu-v-cesku

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Jirka :

  balde: ten clanek je zase pekna blbost. kde by se ty byty braly. na s reality je nabídka asi 1000 bytu k pronajmu v MSK. kde inzerujou tech zbylých 4tis.? asi na ihned p.bakaly

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. balde :

  Jirka: na sreality je snad kazdá nabídka?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. Jirka :

  balde: je to skoro monopol. není mozne aby 80% nabídek bylo mimo

  Thumb up 1 Thumb down 0
 10. balde :

  Jirka: http://ekonomika.idnes.cz/cesko-bydleni-najmy-04k-/ekonomika.aspx?c=A170822_204104_ekonomika_fka

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Moon :

  balde: Myslím, že to budou hodně zkreslovat velké cenové rozdíly v MSK. Přece jen koupit byt v Ostravě, Frýdku-Místku nebo Opavě je něco jiného než koupit byt v Orlové, Karviné nebo Bruntále.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 12. Danek :

  Jirka: Tyto články jsou brány tendenčně.Samozřejmě pokud je na sreality cca.1000bytů k pronájmu(je samozřejmostí, že některé jsou opakovaně, ale tak je to po celé republice,jeden byt muže nabízet třeba 3realitky)Jinak v minulosti jsem na srealitách porovnaval v počtech bytu(k pronájmu nebo prodeji) několik krajů a když vezmu v potaz počet obyvatel v jednotlivých krajích tak jsem nezaznamenal nějaké vykyvy oproti jiným krajům….Stejny tendenční článek byl v minulém týdnu, že bydlení ve městěch je drahé a lidé opouštějí města s důvodu vysokých cen nájmu.Až v článku je uvedeno něco ve stylu, že z 80% se jedná o Prahu…Ale nadpis prodává, že?Těd vyšel článek o tom, že Pražané dají cca.70% vyplaty na bydlení….No znám par lidí z Mskraje co žijí v Praze v zavislostech na platech to opravdu žijí z ruky do huby.Někteří se vracejí a někteří se už vrátili….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Jirka :

  Myslim ze i cenu pronajmu zkresluji ceny pronajmu bytu ve vlastnictví Residoma – inzerujou totiž najem bez tepla a studene a teple vody jak je zvykem a tim opticky snizuji ceny svých bytu. při množství bytu které davaji k pronajmu to snizi vyslednou cenu pronajmu v MSK. Jinak ze media informuji o bydleni v MSK přinejmenším podivne uz sleduji nejake roky.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.