Nominos Hrabůvka

V nedávno rekonstruovaném prostoru obchodního komplexu „Železňák“ se připravuje nový podnik. Pod tímto názvem již existuje fast food v Porubě. Jestli však jde o novou pobočku nebo stěhování zatím nevíme.

Související články


Komentáře

 1. Dan :

  V Porube maji furt plno, hádam ze nova pobocka.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. aggu :

  Další prostor, kde se člověk bude cítit stejně příjemně jako v čekárně nemocnice. A ten stropní podhled to zabil úplně.
  Přesně tohle se nemělo s Hlubiňákem stát. Parciální, levné rekonstrukce, bez jakéhokoliv ohledu na celek. Když už nevěděli co s tím (rozuměj neuměli nebo nechtěli se zeptat někoho kdo umí), měli to uvést do původního stavu. Factory reset. Klidně i s nápisem Miru mir. Když už tak už ;)
  Včetně okolí před komplexem. To je přímo tristní. A tristní zůstane. Díky, Rykalo a spol. Na tvou dlouholetou práci pro Jižní město ještě dlouho nezapomeneme.

  Thumb up 7 Thumb down 6
 3. :

  A úplně nejlepší je cesta za Železňákem k Poliklinice + ty parkovací místa blíže k zadní části Železňáku. Takový hnusný tankodrom, že to není normální. Na to jak je ta cesta hodně moc frekventovaná se opravdu divím, že je v tomto katastrofálním stavu tento úsek X let :-(

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. aggu :

  : jj. Ještě dvě volební období a budem jezdit zase po hlíně, jako kdysi.
  Od radnice totální neumětelství a nezájem o vlastní čtvrť. Co chtít od těch deprivantů? Nic. Na jihu bydlím cca 15 let, škoda že si nedělám časozběr rozpadu veřejného prostoru (Hlubiňák, Savarin, Venuše, Gastronom…). Ten by si hoši určitě nemohli dát jako volební spot.
  Radnice má jiné starosti, za chvíli budou slavnosti obvodu, Kabát revival, Michal David revival, pod záštitou přítele Rykaly a Radegastu. Perverzní záležitost ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Jp :

  aggu: Ty to vidis zbytecne depresivne, kluci a holky na radnici makaji az se z nich kouri – mame participativni rozpocet, kde muzou duchodkyne milostive poprosit o dodani nove lavicky pred vchod a maminky zazadat o nejake to platove hristatko, mozna i o agility park z drevenymi lavkami :D Deti k predani lavicky vyfoti se pro Jizni listy, duchodkyne si poplace, jak se ji s lavickou o mnohem lepe zije a pohoda :) me by zajimalo, kdyz uz ti koumaci maji zmapovany vsechny chodniky na Jihu, co budou delat s tim, ze naprosta vetsina je v nevyhovujicim/dezolatnim stavu. To byla recnicka – pojedou jako doted, „prezamkujou“ par ulicek rocne, takze to stejne nepujde poznat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Brown :

  aggu: Ten podhled je old school jak cyp!!

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.