Nástavba domu Mariánské Hory

Záměr nástavby bytového domu o dvě podlaží v Ostravě-Mariánské Hory.

nastavba domu marianske hoy

Na obrázku se jedná o dům s nejsvětlejší fasádou.nastavba domu marianske hoy

Související články


Komentáře

 1. johny :

  V tom relativně uceleném bloku se to bude vskutku vyjímat. Ach jo, u nás fakt projde všechno…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Martin [msstavby.cz] :

  johny: Optimální výška zástavby je 6-7 pater. Teď je otázka, jestli mít prakticky v širším centru, 4patrové městské bloky. Nebo dosáhnout výšky oněch 6-7 pater a mít tak optimální hustší zástavbu. Rozhodně majitelé budou mít jeden z nejlepší výhledů v Mariánských Horách…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. johny :

  Výhled bude určitě parádní, navíc je to i na jižní stranu a na Beskydy. Majitel prostě sleduje maximalizaci svého zisku, není na tom nic špatného. Jinak dobrá otázka, já myslím, že těch 6-7 pater může klidně být, ale bude vždy hodně záležet na lokalitě. Určitě to bude vhodné pro centrum Prahy, ale třeba Mariánky jsou podle mě úplně jiná káva. Už teď jsou tam věžáky mezi vilovými bloky a nevypadá to dobře. Navíc se tím ukrajuje možnost zástavby proluk.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.