Náměstí Ostrava-Jih

Betonování povrchu pokračuje a přibyla i novostavba infocentra. Podle vyvěšených plachet s vizualizacemi to vypadá že čtvercový rastr se bude nacházet jen na části plochy.

Související články

Komentáře

  • Karel 16.10.2019  ●  16:09

    Vypada to pekne, jeste by bylo dobre kdyby v tom info centru byli aspon mestaci kvuli te haveti z hotelaku

    To se mi líbí 17 To se mi nelíbí 7
  • oko 17.10.2019  ●  10:25

    Karel:

    Hotelák srovnat se zemí!!!

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 6
  • aggu 17.10.2019  ●  12:07

    oko: Proč srovnat se zemí? Zrušit dávky a hotelák přebudovat na standardní komerční bydlení. Vzhledem k místu jim lidi utrhnou ruce.

    To se mi líbí 21 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 17.10.2019  ●  14:00

    oko: Že Ty budeš Ostravak? :DD Ti mají taky jednoduchá řešení typu zbourat :-)

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 1
  • balde 17.10.2019  ●  15:59

    zrovna hotelák by mohl projí podobnou konverzí jako https://www.msstavby.cz/pavlovova-29-2-07-10-2019/. Pár pater bych sundal dolů, nahoře postavil pár pěkných střešních bytů s terasami, v okolí revitalizovat zeleň v parkové úpravě, na to by mohla navázat rekonstrukce podchodu, a parking za hotelákém udělat patrový, aby měl majitel bytu i min jedno parkovací stání,

    představa je to byla pěkná :D

    To se mi líbí 13 To se mi nelíbí 0
  • TomasW 26.10.2019  ●  18:03

    Řešením s panem Balde jsem zajedno!
    Krásná představa a výborné řešení velice nevhodně umístěného hororového hotelového domu.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.