Komentáře

 1. vasatko :

  což o to pěkný to bude, jen nevím na jak dlouho

  Podle vizualizace bude na pulce současného náměstí stát nová budova, ale myslím že lépe by vypadalo kdyby tam byl park (a parky po stranách náměstí byly zrušeny – třebas zastavěny – jsou neudržované). Park na druhé půlce by tak navazoval na sad Jožky Jaburkové.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. vasatko :

  taky doufám že parkování na „novém“ náměstí nebude zpoplatněno, protože to je poslední plocha blízko Mírového náměsti kde se dá zaparkovat (ostatní plochy byly zpoplatněny a zbyle zaser… firmy jako je ta naše :-) )

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. thrpst :

  Vítkovice mají potenciál, snad bude stavební činnosti v této městké části dále pokračovat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Balde :

  thrpst: jj uz jsem tu psal, ze si myslim ze casem se z nich opet stane skvělé místo k bydlení a hl to bude část města kde se budou stahovat firmy, libi se mi jak městská část rekonstruuje byty a pak ja pronajima, takhle ti obyvatele, kteří Vitkovice vesměs zničili do dnešního stavu, už se tam nevrátí, ale o to víc mam strach o Přívoz, protože to je krásná část města jen se člověk boji i přes den aby ho neokradli

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Sanju :

  vasatko: Četl jsem, že pokud jsou náměstí opravována za evropské peníze, tak 5 let na nich nesmí být vybíráno parkovné (viz http://bit.ly/OKbSNx). Já osobně ale z toho žádnou radost nemám. Náměstí není parkoviště, má to být prostor pro setkávání lidí, ne plocha ohrazená téměř neprostupnou hradbou aut.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. vasatko :

  Sanju: to je pro mě zajímavá informace s neplacením pokud jde o rekonstrukce z peněz EU. Ano souhlsím s tím že by na náměstích neměl být provoz. Ale na druhou stranu je škoda že města neymslí na lidí co tam jezdí do práce (mohlo by být někde bokem nějaké parkoviště).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Tomas T. :

  vasatko: Tak o potrebe parkovacich domu se v ostrave mluvi uz nekolik let. Jen je otazka zda se nejakych nekdy dockame.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Podle vizualizace se má stát jen po stranách http://www.msstavby.cz/wp-content/uploads/2011/05/namesti-jiriho-z-podebrad-vitkovice-1.jpg

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Balde :

  mě by se líbilo, kdyby postavili v Ostravě tu parkovací věž, pro cyklisty, protože jak se dostaví cyklostezka kolem Ostravcie, mohlo by to hodne pomoci se sklidněním automobilové dopravy, no a když užý ten developer vrátil Ostravě ten pozemek vedle masarykače tak by tam město mohlo dát podminku garaží i pro navštěvníky města

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.