Komentáře

 1. michal :

  Jedna z povedenějších staveb bývalého režimu. Dokonce si myslím, že o hodně lepší, než některé současné….škoda, že se nechala taky zchátrat, ale po opravě může zase být ozdobou Nádražní ul. a že nedopadne jako Hotelový dům Jindřich, který je ostudou Nádražní již několik let.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Balde :

  tak ted jen doufám že to bude aspoň podobné té vizualizaci

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. mm :

  Doufám, že to bude vypadat skvostně, ta budova si to opravdu zaslouží a já musím souhlasit s názorem „michala“, že ta budova má hodně co do sebe a to je postavena před rokem 1989.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. mm :

  No, asi to sem nepatří, ale přesto bych se rád zmínil, že se zřejmě započalo s výstavbou administrativně obytného komplexu v Porubě na ul. Opavské, přesně na proti chystané stavbě bytového domu Opavská 1 etapa. Já už měl možnost vidět jak by celá stavba měla vypadat a musím konstatovat, že pokud by se postavila tak, jak byla prezentována, tak to bude vcelku pěkný skvost na této frekventované třídě. Dole by měla být kavárna, pak buď byty, nebo kanceláře a v horním patře ateliér projekční kanceláře, která tuto budovu navrhovala. Dnes jsem jel kolem a v místech, kde má budova stát se nachází modré oplocení a jsou vykácené křoviska. Tak snad se nemýlím a začne se se stavbou.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Martin [msstavby.cz] :

  mm: Mohl byste sem dát s přesným označením na mapy.cz ? :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Martin [msstavby.cz] :

  michal: V klidu, dělníků tam je dost.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. mm :

  martin [msstavby.cz]: mohl, ale nevím jak, když poradíte, rád udělám

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. mm :

  pokud to mám přiblížit, tak je to výjezd z ul. Nálepkové na ul. Opavskou, to volné místo mezi domy, těsně před vyústěním na ul. Opavskou. tzv. když stojím a dávám přednost vozidlům jedoucím po Opavské směrem na centrum, tak je to volná parcela po mém pravém boku

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Aurim :

  mm: 1. http://www.mapy.cz najdi hledanou lokalitu 2. vpravo je tlacitko misto, kolality a budovy 3. vlastni bod. 4. kliknout do mapy kde bod prijde dat 5. ulozit vlastni bod .6 poslat znamemu 7. odkaz na tuto mapu – ten zkopirovat a hodit sem…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. mm :

  http://www.mapy.cz/s/3AOa snad to vyšlo

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. mm :

  jinak budovu by měl projektovat http://www.projektstudio.cz, bohužel tu novou vizualizaci tam nemají, je tam pouze starší, kdy se jedná o panelákový dům – sice povedený, ale nová stavba má být z černého obkladu a je daleko hezčí

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Martin [msstavby.cz] :

  mm: Tak to bude Concept House http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/298197_10150310579745965_110748535964_8719406_250793583_n.jpg

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. mm :

  Ano, tak by budova měla vypadat, já ji viděl v trochu propracovanější verzi, okna a další detaily.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Martin [msstavby.cz] :

  mm: Tak to je paráda !

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. jnk :

  Ahoj, nevite jak by mělo vzpadat okolí budovy, které je na vizualizaci taky upravéné ?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. jrz :

  Tu stavbu na ul. Opavská x Nálepkova mohu potvrdit. Tento týden už tam běhali borci s výkresy a některé přeložky sítí už mají hotové. Jen mě zajímá, jak bude řešeno parkování aut, už tak je to tam docela hektické.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. michal :

  mm: zajímavé info, vypadá to hezky, uvidíme

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. thrpst :

  taky potvrzuji stavbu na uvedené parcele, oplocení už je tam nějaký čas – asi probíhaly přípravné práce

  Thumb up 0 Thumb down 0
 19. acdlcia :

  jrz: Parkování by mělo být řešeno za domem podobně jako na druhé straně ulice Nálepkova.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.