Na Rybníčku 1112/27

Fotografie velmi vzhledově zdařilé rekonstrukce objektu bytového domu v Opavě, ulice Na Rybníčku 1112/27.

Původní vzhled:

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Aldo :

  “vzhledově zdařilé rekonstrukce“ – můžeme říct zprzněná. Původní portál vstupu byl nesmyslně zúžen, dále schodišťová okna snížena, čímž architektura domu dostala nafrak. Ale máte pravdu, vzhledově čisté bílé…

  Thumb up 11 Thumb down 6
 2. MM :

  Aldo: Zúžení vstupu nevidím, ale okna u schodiště jsou snížená pouze o zateplení. Za mě je to velmi povedené, nejsou tam žádné výstřelky jako oranžové pruhy na fialové fasádě. Je to velmi decentní revitalizace.

  Thumb up 10 Thumb down 11
 3. MareK :

  MM: ke zúžení vstupu došlo cca o 1/3…

  Thumb up 11 Thumb down 0
 4. VU :

  Omlouvam se, ale standard je ocividne nastaven velmi nizko, kdyz za zdarile je oznaceno cokoli, co nehyri barvami…

  Thumb up 9 Thumb down 11
 5. Pavel :

  Onen dům, podobně jako i sousední zatím neopravený, obhospodařuje SVJ. Kdo viděl film Vlastníci, ví, jak „jednoduché“ je domluvit se na jakékoliv opravě, natož prosadit jakékoliv jiné než nejlevnější řešení. Takže v tomhle případě je vděk za decentní barvy na místě :-). Kéž by podobně proběhla oprava i vedlejšího vchodu. A všimněte si, čeho byli lidi schopni na vedlejším domě s poměrně neotřelou secesní fasádou – v prvním patře si prosekali vývod z plynových kamen (vafky) přímo do ornamentů.
  https://www.google.cz/maps/@49.9372918,17.8960749,3a,78.2y,109.02h,120.32t/data=!3m6!1e1!3m4!1shtlWL4_ZKtGpCPkbUuA5Cw!2e0!7i16384!8i8192

  Thumb up 6 Thumb down 3
 6. thrpst :

  Vstupní dveře jsou tak úzké že to užší už snad nešlo.

  Thumb up 6 Thumb down 13

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.