Multimodální Cargo Ostrava Mošnov

Jedná se o multimodální areál se šesti halami, vstupním objektem, zpevněnými plochami pro zajištění dopravní obsluţnosti a parkování osobních i nákladních vozidel, čerpací stanicí pohonných hmot a ţelezniční vlečkou. Veškeré haly jsou navrţeny pro lehkou výrobu (strojírenskou nebo elektrotechnickou), montáž, skladování a logistiku. Areál je napojený na dopravní infrastrukturu pomocí komunikace a železniční vlečky.
předpokládaný termín zahájení: 2011
předpokládaný termín ukončení: 2015

ova
EIA

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.