Multimodální cargo Mošnov

Moravskoslezský kraj připravuje realizaci technické infrastruktury v areálu plánovaného Multimodálního carga na letišti Ostrava-Mošnov.

Předmětem veřejné zakázky je realizace stavby „Multimodální cargo Mošnov – technická a dopravní infrastruktura“ v rozsahu dle:
• projektové dokumentace pro provádění stavby (dále jen „DPS“) zpracované v květnu 2019 společností KANIA a.s., Špálova 80/9, Přívoz, 702 00 Ostrava, IČO 26817853 pod číslem zakázky 18004, oceněného soupisu prací, dodávek a služeb, který je součástí nabídky zhotovitele v rámci veřejné zakázky na výběr zhotovitele díla dle této smlouvy (dále jen „soupis prací“),
• podmínek pravomocného stavebního povolení, které vydal Městský úřad Kopřivnice, Odbor stavebního řádu, územního plánování a památkové péče dne 28. 6. 2019 pod č. j. 22091/2019/Ob,
• podmínek pravomocného stavebního povolení, které vydal Městský úřad Kopřivnice, Odbor životního prostředí dne 24. 7. 2019 pod č. j. 60633/2019/PiOl,
• závazných stanovisek dotčených orgánů a vyjádření správců technické infrastruktury vydaných pro tuto stavbu uvedených v dokladové části DPS.
Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.

Komunikace je realizována pro tento areál:

zdroj: nen.nipez.cz

Související články


1 komentář

  1. Archerr :

    https://www.mosnov.cz/uredni-deska?id=447&action=detail. 2 etapa pst parku

    Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.