Multigenerační sportoviště Lázeňská

Mezi ulicemi Lázeňská a Na Spojce byla zahájena výstavba Multigeneračního sportovně – relaxačního areálu.

Související články


1 komentář

  1. pan X :

    Konečně ožije tato část čtvrti město. Národní třída je už tak dost zničena společností RESIDOMO, která zasadila do svých bytových domů levná plastová dvou dílová okna aby ušetřili peníze. Zničili tak vzhled domů, ve kterých byly před tím z architektonických důvodu nasazeny okna tří dílové. O své domy se tam ani nestarají, takže nevypadají dobře. Doufám že areál bude vypadat pěkně a město zajistí další úpravy vzhledu jak této část města tak i třeba Šumbarku nebo Prostřední Suché.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.