Multifunkční parkovací dům u MNO

Aktuální fotografie výstavby parkovacího domu u Městské nemocnice Fifejdy. Právě probíhá pilotáž základů.

Fotografii zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. balde :

  Jsem zvědav, zda po výstavbě dojde k regulaci parkování v prostorách nemocnice

  Thumb up 3 Thumb down 2
 2. DRJPJR :

  balde: Podle informací z nemocnice by mělo dojít “k vykázání” aut z areálu do PD :)

  Thumb up 9 Thumb down 2
 3. aldik :

  DRJPJR: Ještě tak parkovací dům v areálu FNO a auta vymístit do něj, v současnosti je to tam katastrofa (proto tam jezdím tramvají, nemám nervy tam hledat místo :D ). Před pavilony nechat jen místa typu K+R a místa pro ZTP (plus místa před onkologií pochpitelně, ale asi jen na zvláštní povolení bo jinak tma bude pořád parkovat každý).

  Thumb up 7 Thumb down 3
 4. DRJPJR :

  Ještě doplním, ze podle aktuálně zpracovávaného planu na rozvoj nemocnice je zvažovan jeste druhy parkovaci objekt v arealu MNOF. Ale ten plan je tak ambiciózní, ze si nemyslim, ze je realizace reálná.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. DRJPJR :

  Jeste doplním, ze podle rozpracovaneho planu rozvoje nemocnice (generel uz je pase) je zvazovan druhy parkovaci dům i v arealu. Ale ten plan je tak velkorysý, ze si ho neumim predstavit. Prakticky by se zbourala většina budov v MNOF.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 6. Honza :

  V areálu MNO přibývají parkovací automaty, takže auta odtamtud asi úplně nezmizí.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. DRJPJR :

  Honza: Většina aut v arealu jsou dneska zamestnanci, ti by meli byt “vymisteni” do PD. Předpokládám, ze automaty jsou pro lidi, kteri tam potřebuji zajet z jiným ucelem a neparkovat tam cely den, jak se dneska deje v celém MNOF. Taky je moznost, ze jedna ruka nevi, co dela druha… v MNOF by me to neprekvapilo.

  Thumb up 6 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.