Multifunkční dům Ostrava-Vítkovice

Pozemek, o jehož vyčištění jsme zde nedávno informovali, byl oplocen, ale co s ním bude dál, zatím nevíme. Na mapách pod fotkami je vyznačen jednak tento pozemek patřící firmě Pavlínek, tak pozemky, kde měl vyrůst dříve zmiňovaný Multifunkční dům VIRTA a jeho parkoviště. Stavební řízení však bylo zastaveno.

Související články


Komentáře

  1. Honza :

    Stavební řízení se nám povedlo zrušit a stavba neproběhne – investor ustoupil od stavby. Pozemek je oplocen pouze z důvodu, aby na něm nebyl nepořádek – jistá menšina tam chodila dělat bordel a sbírat ořechy ze stromu co tam původně byl.

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Martin [msstavby.cz] :

    Honza: Zrušit. Z jakého důvodu? Zachování periferního vzhledu maloměsta?

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.