Moravská Ostrava připravuje katalog služeb

Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz připravuje projekt na podporu malých obchodníků podnikajících na území našeho obvodu. Jeho cílem je vytvoření katalogu služeb a obchodů, které fungují v našem obvodu. Začátkem května bude zahájen sběr dat – pověřený pracovník bude roznášet po jednotlivých obchodech a provozovnách dotazník. Obchodníci, kteří budou mít zájem o zveřejnění v katalogu obchodů a služeb, v něm uvedou kontaktní údaje, provozní dobu, případně popíšou nabízený sortiment nebo typ poskytovaných služeb. „Jsme si vědomi toho, že podnikání v malých obchodech a službách není v centru Ostravy vůbec jednoduché a proto bychom chtěli tímto způsobem podpořit drobné podnikatele. Věříme, že přehled obchodníků ocení nejen zákazníci, ale i každý živnostník. Tento projekt je proto bezplatný. Jedinou podmínkou, kromě místa podnikání v našem obvodu, je zájem obchodníka a vyplnění dotazníku,“ uvedla místostarostka Petra Bernfeldová.

Katalog s přehledem jednotlivých provozoven plánujeme vydat v tištěné podobě a rovněž jej umístit na webové stránky obvodu. Měl by usnadnit orientaci v základní občanské vybavenosti, proto jej budeme dle potřeby aktualizovat.

ostrava centrum

více na: www.moap.cz
zdroj foto: instagram.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.