Mobis bude vyrábět i audio systémy

Informace k úpravě projektu z něhož je patrné, že krom světel a podobné techniky, bude firma Mobis v Mošnově vyrábět také audio systémy do automobilů,

mobis mosnov

zdroj: EIA

Související články


Komentáře

 1. Danek :

  No s článku chápu, že v Mošnově se měli dělat světla…a ty se dělat nebudou, ale místo nich se budou vyrábět díly do autorádií.Takže nadpis je zavádějící…podle něj bych pochopil, že vedle výroby světel se bude vyrábět i komponenty do autoradií.

  Thumb up 0 Thumb down 3
 2. archerr :

  Dane tak to chce přečíst ještě jednou , krom vyroby světel tam bude i linka na audiosystemy….

  A co ty další investice co avízoval Macura a Czechinvest, nevíte někdo?

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Danek :

  archerr: No ono to je napsáno nějak divně…ale máš pravdu…viděl jsem slovo nahrazeno a ona bude nahrazena jedna linka.Co se týká investic, tak jsem se jménem mé ženy ptal na tuto otázku v rozhovoru s p.Macurou v deníku. Cituji jeho odpověď: Jednání se všemi 5 firmami nadále intenzivně probíhají jsme však v silné zahraniční konkurenci. Nicméně mužů podotknout,že jednaní probíhají velmi dobře a doufám že na jaře příštího roku oznamíme(tohoto roku…rozhovor byl v listopadu)) první uspěšné výsledky. Taktéž jsem se jej ptal jestli neví o investicích, které dojednavá hejtman Novák v souvislosti se spustěním superpočitače…tady by se mělo jednat o cca.10 firem, které by měli zaměstnat cca.2tis až 2500lidí…tam odpověděl, že má pouze kusé informace….Nováka by se museli zeptat novináři

  Thumb up 0 Thumb down 1
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Co je na té jedné větě tak složitého?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Danek :

  martin [msstavby.cz]: Martas, promiň na tvé stránky jsem koukal v rámci většinou nějaké činnosti..třeba v rámci pracovní činnosti(nebo hlidám děti)….jestli mi něco ujde když nemám čas tak promiň…..

  Thumb up 0 Thumb down 1
 6. archerr :

  Dane ten rozhovor jsem taky četl , jsem zvědavy jak to dopadne ….posledni dobou slyšim jen same negativa (okd, uzavření oceláren) už by bylo na čase aby se tu postavilo opět pár nových fabrik.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. balde :

  bože kéž by se ten Mošnov rozlítal, průmyslová zóna zaplnila, vlaky by jezdily plné :D. Snad brzy.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. thvari :

  balde: možná po krajských volbách…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Danek :

  Lidičky poprosím, dnes mi babička říkala, že se má v Mošnově stavět závod. Stavět by měli čínané a měli by zaměstnat cca.3000lidí(informace byla údajně v rádiu) Na netu jsem zatím nic nenašel…pokud by někdo někdo něco věděL pisněte.díky předem.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.