Mateřská školka při VŠB-TU

Aktuální stav nejrychleji rostoucí Ostravské stavby. Konstrukce byla opláštěna, usazují se okna a práce pokračují i na střeše.

1. Jiřík :

To je snad z OSB desek :) Snad to vydrží.

2. Miv :

Též doufám, že to nespadne dětem na hlavu (:-|

Miv: Proč by to mělo padat lidem na hlavu ?
    OSB desky normálně používají i pří výstavbě mnohokrát větších budov než je tato. Navíc se nejedná a hlavní nosnný prvek. Je to běžný stavební materiál…

4. Jiřík :

martin [msstavby.cz] : To bylo trošku ironické :). V americe se staví takové stavby pořád ale u nás jsou na to myslím si lepší podmínky. Nemáme tu narozdíl od nich tornáda a další živly. Navíc je to ekonomicky výhodné a můžeš to kdykoliv rozebrat a postavit tam něco nového.

5. acdlcia [msstavby.cz] :

Akorát to nesmí při stavbě zmoknout. Jinak to bude pěkně prohnilá školka. ;)

6. Nimrod :

acdlcia [msstavby.cz]: ani to není zas tak hrozné (když to přímo neleží v aklužích), impregnace a fungicidní nátěry jsou myslím v tomto sortimentu běžné, takže nějaký deštík při montáži asi nevadí. A jakmile to vyschne, tak jak klasická cihla, tak by to nemělo dělat problémy