Komentáře

  1. Martin [msstavby.cz] :

    Článek o letecké lakovně na denik.cz http://goo.gl/D3CT0

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. mm :

    To je velmi dobrá zpráva, protože tím se trochu letiště zvetí, alespoň co se týče poplatků za přistání a letiště trochu vstoupne v podvědomí. Původně měla stát lakovna v Krakowě, ale postavili ji hned vedle opravarenského centra, což má jen málo letišť – tedy opravnu a hned lakovnu. Také zam. je jen k plusu. Snad pojede i ten opravárenský závod, tuším, že tam byly nějaké problémy.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.