Komentáře

 1. Thunderbird :

  Vzhledově a lokalitou je to nadprůměr v rámci regionu. Ceny budou asi mílové kroky jinde než např. v Hlučíně, kde 4+kkk 115m2 stojí 3 mega. Trochu jiný projekt a pravd. problémy s kvalitou provedení. Ale nadstandardní (předkrizová) dispozice.
  Co mě zaráží je, že Krásnopolskou chtěli (nebo stále chtějí?) udělat jako družstevní bydlení. Neriskoval bych při splácení jistiny družstvu, kde při špatné platební morálce přijdete o všechno, co jste do toho dali. Je to asi výhodná investice pro developera. Takový člen družstva se vždy najde ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. thvari :

  Thunderbird: mílové kroky jinde = o mnoho více? 3 mega v Hlučíně za 4kk je moc nebo akorát?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Thunderbird :

  thvari: ano, o mnoho více. Můj odhad cca. 4,5 mil. Kč. Tři mega za 4+kk v novostavbě v Hlučíně je dobrá cena, v rámci regionu. Nevidím důvod, proč by Hlučín měl být levnější adresa než Poruba. Projekt Krásnopolská je z hlediska architektury a počtu bytů v domě někde jinde, to je jasné. Mínusem bude kromě ceny varianta pouze družstevního bydlení. Mínusem projektu bytyhlucin (Rovniny) je kvalita provedení. Ovšem nevím, zda je to právě nekvalita, kterou se liší od jiných developerským projektů a proto jsou ceny tak nízko. Nebo je to averzí určité skupiny „Ostravaku“ vůči „Prajzákům“ ;)

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.