Komentáře

  • D-r 23.11.2017  ●  11:32

    Te poslední patro je ze dřeva???

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • acdlcia [msstavby.cz] 23.11.2017  ●  17:45

    D-r: Já tam dřevo nevidím. Řekl bych že to je nějaký papundekl ze kterého se u nás staví napodobeniny dřevostaveb. Je to škoda, nahoře mohly být opravdu pěkné byty kdyby to bylo zděné.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 4
  • Tomas 24.11.2017  ●  10:45

    Jsou to OSB desky. Kazda stena je jeden panel, takova skladacka. Kazdy den tu stavbu pozorujeme z terasy z prace, je to dobre divadlo na odreagovani :)

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 24.11.2017  ●  11:41

    Tomas: Takže panelák, jen ne z betonu :-)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Lukáš 26.11.2017  ●  11:11

    Může nám nekdo objasnit využití OSB desek pri výstavbě (finanční úspora, lehkost materiálu)? Už to vidím na druhém projektu v Porubě. Je mi líto lidi co si koupí byt za par milionů a maji ho vybudovány z OSB desek.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • D-r 26.11.2017  ●  15:12

    5.5 mega za dům z OSB desek.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 26.11.2017  ●  18:51

    Vypadá to jako sendvičové panely. Není to jen OSB deska… V USA a Kanadě se takové domy (i mnohem větší) staví ze dřeva celé.

    Marie Terezie s nařízením omítnout všechny domy netušila co způsobí….

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.