Komunitní centrum Palkovice

V obci Palkovice vyroste nové komunitní centrum.

Autor: Ing. Arch. Karel Janča (hlavní budova a celkový koncept) ve spolupráci s Doc. Ing. Arch. Kamilem Mrvou, Ph.D. (venkovní učebna)

Aktuálně bylo na stavbu požádáno o stavební povolení. Komunitní centrum se bude skládat z moderní knihovny, dvou kluboven, ze kterých půjde udělat jeden sál či obřadní síň, kavárny, venkovního WC, skladovacích prostor, sociálního zázemí a prostoru pro další služby pro děti a mládež. Součásti by také měla být klidová venkovní učebna sloužící např. základní škole, pro dětská divadelní představení, besedy apod. (vše plně respektující blízkost kostela a hřbitova). Pokud vše půjde dobře, mohlo by se začít stavět na jaře 2019.

zdroj: FB Obec Palkovice