Reko. a nástavba domu služeb Palkovice

Aktuální fotografie novostavby domu služeb v obci Palkovice.

Autor: Kamil Mrva Architects, s.r.o.

Objekt obsahuje kromě radnice, která má poprvé od doby vzniku vlastní prostory, také zázemí pro služby. Budou se zde nacházet ordinace lékařů, lékárna, bistro a také důstojná obřadní síň. Původně projekt počítal s rekonstrukcí a nástavbou původního domu služeb. Při stavebních pracích však byl zjištěn nevyhovující stav konstrukcí a objekt byl postaven prakticky znova.

Vzhledově zajímavě řešený objekt obsahuje například posuvné stínící panely. V posledním podlaží se nachází obřadní síň nebo místnost pro zasedání zastupitelstva obce. Stavba se nachází v centru obce, kde byla již rekonstruována prodejna potravin a tělocvična. Za objektem vznikl nový parčík.

Fotografie exteriéru

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!
Autor: Jaroslav Krkoška

Související články


Komentáře

 1. David Komár :

  Nevím, proč tohle máte v kategorii „Ostrava“…
  Zo je ale pořád něco. Moc se na ty kategorie spoléhat nejde. Sem tam něco, co v Ostravě má být, tak není, a nebo a naopak nemá být, a je v ní. Pokud je to takový problém, pak by bylo asi dobré ty štítky daných lokalit možná úplně zrušit, a hotovo.

  Thumb up 0 Thumb down 3
 2. Martin :

  David Komár: Nedělej z komára velblouda, sím tě :-)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. Dr. Kohn :

  David Komár: Myslím že Pakovice lze pořád považovat za širší okolí Ostravy. Proto to tak je…

  Thumb up 2 Thumb down 1
 4. Martin [msstavby.cz] :

  David Komár: Máme zde publikovaných již 10 118 článků. V redakci jsem jen lidé a chyba se občas stane (pokud nezadáme kategorii, automaticky se přiradí k Ostravě). Nemyslím si však, že v poměru k publikovanému počtu článků a špatně uvedených pár kategorií lze s lehkostí říct, že se na kategorie nelze spoléhat. Klidně nám můžeš zaslat, které jsou špatně a rádi je opravíme.

  Thumb up 6 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.