Jindřich Plaza se zatím stavět nebude

Realitní skupina RPG Real Estate zatím nezahájí stavbu projektu Jindřich Plaza – komplexu kanceláří, obchodů s hotelem v centru Ostravy. Měl vyrůst na místě hotelového domu Jindřich. Podle zástupců firmy je trh s administrativními prostory v Ostravě po hospodářské krizi nadále „mrtvý“. RPG začne stavět pouze v případě, že bude mít dopředu podepsanou smlouvu se stálým nájemcem kancelářské budovy. ČTK to řekl mluvčí realitní skupiny RPG Real Estate Petr Handl.

celý článek: stavbaweb.cz (skrz ostravablog.cz)

Související články


Komentáře

 1. Hynek [msstavby.cz] :

  +clanek na denik.cz „Situace kolem Jindřichu se nemění. Starý areál stojí, nový je v nedohlednu“: http://goo.gl/xUJCt

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Danek :

  http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/je-to-jiste-jindrich-k-zemi-nepujde-ceka-ho-rekonstrukce-20140519.html

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Jiřík :

  Danek : Paráda, škoda je že je to nenapadlo zrekonstruovat dříve.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  ja jen doufam, ze nekoukam na ubytovnu..

  Thumb up 1 Thumb down 1
 5. Danek :

  Jiřík: Jak jsem psal do deníku.Bohužel na jedné straně vítám, že se bude rekonstruovat. Nicméně pokud by se postavila Jindřich Plaza… 2mrakodrapy, mohlo nás to posunout o dost dále celé město, bohužel. Tady je strašně špatná reprezentace města, hlavní architekt toho raději nekomentuji. Bohužel pro nás a naše děti.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 6. Rado :

  Myslím si, že projekty RPG se za chvíli stanou minulostí, viz. Mezinárodní realitní investor Round Hill Capital kupuje 43 tisíc bytů RPG, link: http://byznys.ihned.cz/c1-64423210-mezinarodni-realitni-investor-round-hill-capital-kupuje-43-tisic-bytu-rpg. Aneb parafráze na to, jak vzít na hůl český stát a občany, protože se obávám, že ta slavná smlouva, kdy měl být prodej bytů přednostně nabídnut nájemníkům, je bez sankcí. Ani bych se nedivil, kdyby u Bakalů na Modravě hořelo…

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.