IRCE Mošnov

V průmyslové zóně Mošnov byla zahájena výstavba výrobního závodu společnosti IRCE.

Společnost se zabývá výrobou magnetických vinutých drátů z mědi a hliníku izolovaných tenkou smaltovou vrstvou, jakož i přes sebe překládaných vodičů, tzv. CTC (Continuous Transposed Conductor). Výstupní polotovary jsou dále využívány v elektromotorech, generátorech a transformátorech v oblasti průmyslu automotiv-elektromobily, domácích spotřebičů a elektroniky a zároveň v oblasti výroby a distribuce elektrické energie.

Plánována podoba výrobního závodu

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.