Hviezdoslavova 4

V Opavě došlo k obnovení pozastaveného projektu.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

V Opavě se bude rekonstruovat bývala budova SEYS Security, rekonstrukce již byla započata v roce 2008, ale po úpadku společnosti byla budova nájezdy zlodějů částečně zdevastovaná. Nyní nově v původní budově vzniknou malometrážní byty o výměře cca 45 m2 a v přístavbě vznikne na každém patře kancelář o samostatné výměře cca 60 m2. Práce již byly zahájeny stavbou oplocení a stavba bude postupně pokračovat.

opava

opava

Současný stav:opava

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.