Hruškový Sad II – vizualizace

Vizualizace a situace projektu řadových domů ve Slezské Ostravě s názvem Hruškový sad II.

zdroj: muglinov.cz

Související články


Komentáře

 1. Infoš :

  Ty jakoby „vygumované“ okraje situace, to je nějaká designovka? Jako aby to bylo víc cool? Nebo co tvl je?

  Thumb up 4 Thumb down 0
 2. Nimrod :

  Infoš: Souhlas, myslí si, že se takto více zalíbí. Navíc tohle opravdu není vizualizace, ale spíš skica…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Jája :

  Ty brďo, takové krásné paneláky naležato :) .
  Doveze jim to aspoň nějaká prefa na stavbu, aby to měli rychleji poskládané? To už by stálo za to, si ty díly objednat a jen by je na stavbě poskládali.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 4. thvari :

  Jája: jasne, posmivat se je lehke, ale ja jsem vdecny i za neco, co roste v unifikovanem vzhledu, soumerne, s nejakou logikou. zas jsem byl po case doma a to co nam roste kolem domu za zmet naplacanych bungalovu a paskvilu (normalne, katalagovy RD je proti tomu architektonicky skvost! :-), bez poradne infrastruktury, kazdy hala bala jak si koupil kousek sveho pozemecku a na nej placnul to nejlevnejsi, co se da naprojektovat, to je fakt k neuvereni. radovky jsou v tomhle ohledu super vec a do mesta se to hodi.

  Thumb up 9 Thumb down 0
 5. Jája :

  thvari:
  Každé zboží má svého kupce :).
  Se nedivte, když už někde lidi urvou kousek pozemku, když už konečně dostanou příslib hypotéky, tak není čas řešit, kolik chtějí ušetřit, musí ušetřit za každou cenu a čím víc, tím lépe, aby to nespláceli dalších třicet let.
  Takto jsou ostatně dle vzhledu postaveny i tyto řadovky. Není to na krásu, ale na kšeft a dle vzhledu to opravdu vypadá jen jako dlouhý dvoupatrový panelák, nebo jako katalogový domek, kde ušetříte jednu nebo dvě stěny. Tady u této stavby by na té prefabrikaci ušetřili ještě víc a o tom to taky bylo, co jsem napsal :). Ten povzdech byl jen můj byl dojem.
  Souhlasím, že některé skvosty na vesnicích jako třeba bungalovy, jsou jen co nejúspornější společný prostor s kuchyní a obývacím pokojem a k němu nuceně přilepené na všechny strany další potřebné místnosti. Taky si říkám, kdo to takto napatlal dohromady, by zasloužil na holou :D.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. MM :

  Mě se obecně řadovky líbí a mají podle mého své místo na slunci. Do města ideální. Musím pochválit, že nejsou domy vedle sebe v jedné rovině, ale jsou uskočené. Aspoň se tím zvýší soukromí na terase kdy vám soused neuvidí hned na terasu, to je fajn. Mimochodem se stačí podívat na klasické řadovky v Porubě, Svinově nebo ve Výškovicích. Staré řadovky se nabízí za cenu od 3,5 do 5 milionů! Když se podíváte s odstupem let, tak je to pohodové bydlení ve městě s jednoduchým designem.

  Thumb up 4 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.