Hruškový sad – foto z výstavby

Přibyly hrubé stavby dalšího bloku domů a dva minidomky. Pokračuje se zateplením fasády.

Související články


Komentáře

 1. kdojekdo :

  …….a zděnou výstavbu střídá panelová…….

  Thumb up 2 Thumb down 2
 2. Nototo :

  kdojekdo:

  To by mi nevadilo, pokud je panel kvalitní (v Bratislavě letos otevírají dva 100m věžáky a tam jsou příčky ze sádrokartonu…), co je však horší, jsou ty přemrštěné ceny za to, že budete bydlet někde na, snad bych i dodal podřadné, periferii. Nevím, kdo má v Ostravě tolik peněz, aby si mohl koupit toto obydlí bez toho, že by nesplácel do smrti jako mourovatý. Smekám před těmi, kteří jsou ochotni za tuto předraženou stavbu platit. Výhled nulový, okolo další domy téhož typu, malé zahrádky, neplnohodnotná kuchyň, bezpečnost asi nic moc, no nevím…

  Thumb up 0 Thumb down 7
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Nototo: Bezpečnost asi nic moc?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Jirka :

  Nototo: bezpečnost nulova – caste zemetreseni, v blizkosti cinna sopka, hrozi tsunami a hejna zraloku

  Thumb up 4 Thumb down 0
 5. Nimrod :

  Nototo: Podřadná periferie? No nevím, můj známý tam už bydlí deset let v první etapě a je tam pohoda klídek, prostředí naopak pro rodiny s dětmi dobré. U zastávky, kousek do centra. S autem před domem se jim taky ještě nic nestalo. Dřív než vynášet soudy, stálo by za to se někoho zeptat…

  Thumb up 3 Thumb down 0
 6. Infoš :

  Nototo: Asi dobrej matroš, co? Je to naprosto podřadná periferie a to natolik že pěšky jste za 15 minut u magistrátu ;) Je to spíš už skoro „luxusní čtvrť“. Velikost domu vs cena je sice v trošku špatném poměru, ale je to dost dobrá lokalita.

  Thumb up 4 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.