Havířov-Šumbark – Lokalita Čapí hnízdo

Předmětem záměru je výstavba rodinných domů (samostatně stojících a dvojdomků) a domu pro seniory vč. napojení na inženýrské sítě a komunikaci. Dům pro seniory bude třípodlažní podsklepená budova, u které se bude nacházet dvoupodlažní objekt občanské vybavenosti a služeb. Tyto budovy budou spojeny spojovacím krčkem. Stavba domu pro seniory si vyžádá vybudování 38 parkovacích stání (20 na povrchu a 18 v podzemní garáži). Dům bude vytápěn plynovými kotli o výkonu max. 150 kW. Stavbou bude dotčen pozemek p.č. 1654 v k. ú. Šumbark.
Vice ZDE

Související články


Komentáře

 1. Sona Volná :

  DOBRÝ DEN,
  ZAUJALO MNE ČAPÍ HNÍZDO,MÁM 77 LET,JSEM SAMA A PROSÍM TEDY O INFORMACE JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZÁJMU O UBYTOVÁNÍ U VÁS.
  DŠKUJI ZA ODPOVĚD
  MUdrSona Volná

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Crazym :

  Sona Volná: Jediné co se dá najít podle pozemku https://mapy.cz/s/bedajutunu je společnost RAMONA real s.r.o. a od ní dál k RAMONA senior o.p.s. a její jednatelku (Ing. Šárka Prudká, Ph.D.) na kterou tam jsou dost zmatečné kontakty třeba zde https://osobniasistence.cz/?tema=1&article=2&detail=10&oid=3802 a zde https://seniorkarvina.cz/kontakt/
  Jinak paní doktorko tohle jsou stránky o stavbách na ůzemí Moravskoslezského kraje a nemají s tím nic společného, jen informují o stavbách :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.