Havířov-Šumbark – Lokalita Čapí hnízdo

Předmětem záměru je výstavba rodinných domů (samostatně stojících a dvojdomků) a domu pro seniory vč. napojení na inženýrské sítě a komunikaci. Dům pro seniory bude třípodlažní podsklepená budova, u které se bude nacházet dvoupodlažní objekt občanské vybavenosti a služeb. Tyto budovy budou spojeny spojovacím krčkem. Stavba domu pro seniory si vyžádá vybudování 38 parkovacích stání (20 na povrchu a 18 v podzemní garáži). Dům bude vytápěn plynovými kotli o výkonu max. 150 kW. Stavbou bude dotčen pozemek p.č. 1654 v k. ú. Šumbark.
Vice ZDE

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.