Havířov – Skleníky

Investor: Praha West investment k.s.
Datum zahájení výstavby: v přípravě
Záměrem investora je realizace obchodního a společenského centra v Havířově v místě v minulosti využívaných jako skleníky (původně Rekultivace Havířov) v katastrálním území Prostřední Suchá mezi ulicemi Dělnická a U Skleníků. Lokalita navržena pro stavbu obchodního a společenského centra je ve vlastnictví firmem skupiny RPG Real Estate.
Stavba bude zahrnovat kromě objektu obchodního centra také čerpací stanici pohonných hmot, myčku pro osobní automobily, gastronomii, kancelářské plochy a další služba jako je čistírna, zařízení sportovně společenských aktivit a volného času.
Součátí stavby je zabezpečení příjezdu pro zákazníky i zásobování, potřebná technická infrastruktura a parkovací místa v počtu 668 parkovacích stání.
Součástí stavby je výstavba moderní ČSPH se šesti výdejními stojany a myčkou osobních automobilů.
Stavbě bude předcházet odstranění stávajících skleníků a vzrostlé náletové zeleně v prostoru objektů skleníků. Odstranění zabezpečuje vlastník pozemků a uvedených staveb, tj. RPG firmem skupiny RPG Real Estate. Pro tuto činnost již bylo vydáno povolení k odstranění stavby. Po ukončení této přípravy prostoru bude pozemek navržený pro stavbu na základě předběžné dohody předán investorovi záměru.
Součástí následující přípravy staveniště proběhne demolice zbývajících stavebních objektů v režimu přípravy staveniště (viz následující grafické vymezení stavby).

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.