Hasičská zbrojnice Pustkovec – vizualizace

Vizualizace budoucí podoby hasičské zbrojnice v Ostravě-Pustkovci.

Autor: PROJEKTSTUDIO, David Kotek, Ondřej Klimek, Zuzana Sýkorová, Jan Pokorný

Cílem projektu bylo vybudovat zcela novou hasičskou zbrojnici pro dobrovolné hasiče v městském obvodu Ostrava – Pustkovec. Navržená novostavba nahradí stávající nevyhovující objekt a poskytne nové potřebné a moderní zázemí, jaké si hasiči z Pustkovce, kteří se pravidelně umísťují v soutěžích na předních pozicích, zaslouží. Budova byla navržena s ohledem na morfologii terénu a snížení provozních nákladů. Jako výraz ocenění práce, kterou hasiči odvádějí, zde nalezneme zeď cti.

zdroj: projektstudio.cz

Související články


Komentáře

  1. O.O :

    Jednoduche, moderni, pekne.

    Thumb up 1 Thumb down 0
  2. MadWolf :

    Pustkovec není schopen postavit pořádné chodníky, nebo cokoliv zlepšit v infrastruktuře, zbavuje se nemovitostí, které mohl získat v rámci vyrovnání původního katastru obce se státem resp. statutárním městem, rybník vysychá a pustkovecké údolí si přetváří místo Pustkovce porubské zastupitelstvo k obrazu svému. Na nic nemá peníze. Není schopen po léta vyřešit semafory a provoz na pustkovecké, 17. listopadu a opavské. V rámci urovnání sporu s majitele Bílého Kartáče Vyhlídalem mu za bakšiš „prodá“ parkoviště. Ovšem neustále řeší zahrádkáře, dobrovolné hasiče a stavbu naprosto zbytečné zbrojnice. Opravdu je stánek pro hasiče to co potřebuje Pustkovec aby se aspoň přiblížil modernímu městskému obvodu?!!???

    Thumb up 4 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.