Komentáře

 1. MM :

  Já ten Bauhaus tak nenávidím. V centru města regály s dlažbou, palety s ytongem… Proboha. Od té doby co neřeší jatka to bojkotuji. Stejně se teď chovají v Brně. V Rakousku by si toto nedovolili, ale u nás, u nás jde všechno :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. aggu :

  Tak tak, Bauhaus sux. Má to ale jeden háček, Bauhaus se chová tak, aby vydělal (to je OK) a v mezích toho co je mu dovoleno (to je taky OK). Kdo v Česku a Ostravě vytváří mantinely? Kdo by měl stát na straně ochrany města, památek, zájmů ostraváků? Politici. A stáli? Zvorali nebo svou hloupostí a slabostí nechali zvorat co mohli. Tlačit na Bauhaus můžu jen tak, že ho budu ignorovat. A třeba i hlasitě. Ale ze slibů politiků bychom měli za to všechno, co tu spáchali, nadělat trhací kalendář. Je to zajímavé, ale drsní Ostraváci jsou na své politiky zatím příliš měcí ;) A média to zrovna nevytrhnou (viz naposledy oslavná sága MS Deníku na náměstka Srbu).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Pavel :

  Srba je snad horší jak Kajnar a to už je co říci!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. thrpst :

  Je to jednoduché. Do Bauhausu prostě už nikdy nepůjdu, ani kdyby se rozkrájeli.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. MM :

  Přesně tak, Bauhaus se musí ignorovat. Kamarád, který tam pracuje říkal, že od doby co platí zákaz odbočení z Českobratrské přímo na parkoviště Bauhausu jim klesli tržby o 50-60%. Snad krachnou a potáhnou jinam. Ad Srba. Máte pravdu, vůbec nechápu jak se takový člověk mohl dostat na funkci náměstka pro investice. Rozhoduje o stamilionech a přitom neví kolik přesně bude stát rekonstrukce městského stadionu ve Vítkovicích. V normální soukromé firmě by ho hnali vidlema :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.