Přístavba Českobratrská / Hornopolní

Přinášíme Vám fotky z přístavby budovy ( snad kdysi průmyslového charakteru )  na rohu ulic Českobratrské a Hornopolní v Moravské Ostravě. Bohužel jsme k projektu nanašli  více informací, jestli projde rekonstrukcí celá budova, jaké bude její využití apod. . Pokud by měl někdo k této přístavbě informace, ať dá vědět do komentářů.

Související články


Komentáře

 1. Headfox :

  Taky by mě zajimalo co se děje s OC Ostravicí, protože střecha šla dolů a zajímalo by mě jestli pouze zajišťují aby do toho nepršelo nebo to začali celé bourat a nebo začnou s rekonstrukcí…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. johny :

  Předpokládám, že tam budou nějaké mini maloobchodní jednotky, nasvědčují tomu otvory směrem do ulice. Pohybuje se tam dost lidí a na přilehlém sídlišti zase není tolik menších obchůdků, kde je možnost rychle nakoupit (nepočítám Futurum a OC Karolinu). Navíc jsou kousek zastávky a pohybuje se tam dost lidí. Takže ok. A jinak ta budova byla dříve sladovna, pokud je mi známo (podle komína).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. aggu :

  Bojim bojim co z toho vznikne. Ale podle té segmentace to vypadá na něco podobně příšerného jako přílepek ke Kauflandu na Vítkovické nebo ty hrůzy naproti vedle katastrálního úřadu. Přitom je to tak krásný objekt, mohla by to být perla Fifejd. Jedná se o sladovnu Strassmanova pivovaru z roku 1897.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. aldik :

  V jiných městech z podobných objetů udělali pěkné nákupní centrum, tady se do toho beztak nastěhují vietnamci. :-/ Nic proti vietnamcům, ale kdyby aspon u nich byla kultura prodeje jako v normálním nákupním centru, tržnice fakt není dobré místo pro nakupování oděvů!

  Thumb up 0 Thumb down 1
 5. PetrP :

  Asi maloobchodní prodejny, protože v té vyšší části budovy, kde je ta reklama jsou byty… A asi je nebudou vystěhovávat, aby tam udělali nějaké obchodní centrum….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Miv :

  Přiznám se, že nevím jakou má ta budova v dané lokalitě budoucnost. Perla neperla, prostě se ocitla obklopená dvou proudovými silnicemi …

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. aggu :

  @Miv: ale tak to je v centru vcelku běžné, ne? ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Tomas T. :

  No dle meho je to dobra budova a dobre umistena…. pro komercni vyuziti jako delana. Dobra dostupnost autem… MHD tam je kousek…. zaparkovat se tam taky da. Navic je to v centru. Myslim ze je to jen otazka casu nez se najde nejaky investor ktery si toho vsimne.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Sanju :

  A ony jsou tam opravdu byty? To mě nikdy nenapadlo. Musí to být zajímavé bydlení. Ale asi ne něco, jako tohle http://bit.ly/roNJHJ, co?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. PetrP :

  Sanju: Ne opravdu se to ani trošku nepodobá vašemu odkazu… :)) bydlí tam sociálně slabší, neříkám problémoví, nebo úplné socky, ale prostě lidi co nemají moc peněz… Ale byt dle odkazu by tam zajisté udělat šel… a byl by parádní, mít jen peníze… :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Miv :

  @aggu: kde je v Ostravě budova ze čtyř stran obklopená dvouproudovkami?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. aggu :

  @Miv, vždyť jich je spousta, třeba Celní úřad, naproti obytné domy na Senovážné…, ale ještě horší s dopravou to musí mít třeba budovy u křižovatek jako Sokolská a Českobratrská a jiných… podobných. A co teprv vliv vibrací z tramvajové dopravy třeba na domy na ulici Nádražní.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Makina :

  aggu: tak na té křižovatce je EkF a psát odpoledne zápočet v učebně nad semaforama, jak si to tam klape co chvilku rychleji… a ty projíždějící auta – ani nemluvím :) jinak jsem vážně zvědavá, co z té přístavby bude, už to, že je jakoby dvoupatrová…

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.