Hala v zóně Nad Porubkou

Hala TNT o jejímž dokončení jsme informovali nedávno je zabydlena a vedle začala výstavba další. Podle informací na stavebních boudách by mělo jít i halu firmy High Lite Touring.

Související články

Komentáře

  • SpinJ 30.01.2018  ●  08:50

    Skvělé, že by konečně po letech přestli souvat s kamiony do té úzké uličky v Nové Bělé, kde kvůli tomu musí vždycky zastavovat dopravu? :)

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • SpinJ 30.01.2018  ●  08:51

    Oprava, přestali a couvat …

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.