Komentáře

 1. acdlcia [msstavby.cz] :

  Velmi zajímavé je to že oplocení nejde kolem areálu, ale přímo jeho středem.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. Martin [msstavby.cz] :

  Snad si nikdo v Ostravě nebude myslet, že to je uprchlický tábor :o)

  Thumb up 5 Thumb down 9
 3. Danek :

  Martin [msstavby.cz]: kapku nejapna poznamka.Doufam,ze ten pan ktery to stavi se docka jednou opravdoveho uspechu v podobe titulu nebo uspechu v poharove evrope.moc si to zaslouzi i my.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 4. Marek :

  a bude se kácet =) Jen by si měli pospíšit, mají na to ještě týden a pak zase rok utrum. Je to lokalita mého dětství, těžká nostalgie.

  Vizualizace finální podoby by nebyla?

  Thumb up 1 Thumb down 3
 5. acdlcia [msstavby.cz] :

  Marek: A co třeba ty odkazy pod článkem.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. Raptor :

  Tak Martin Strakoš je známý svým odporem ke sportujicim detem, paklize tam budou trenovat i mladi kluci z Baniku, bojim se o jeho zdravi.Protoze mereno jeho optikou,je vse co ma jen neco spolecneho s timto klubem,zle a spatne, sami chuligani apod. Typicky produkt dnesniho bulvaru.Ale chapu ho,jelikoz ani na zakladce ve Svinove nebyl zadny sportovec:-)

  Thumb up 2 Thumb down 5
 7. Martin [msstavby.cz] :

  Raptor: Co má s tímto společného Martin Strakoš?

  Thumb up 3 Thumb down 0
 8. aldik :

  Netuší někdo kdy má stavba znovu pokračovat, resp. proč nyní už pár měsíců nepokračuje?! Od postavení oplocení (a to ještě ne kompletního), se tam nic neděje.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Oasis :

  aldik: Nedávno měl majitel Baníku V. Brabec besedu s fanoušky a padl tam i tento dotaz.

  Jak to vypadá s projektem Vista?

  Brabec: „Areál máme pronajatý na dvacet let, koupil jsem tam tu hlavní budovu i ten prostor, kterému se říká jatka. Chceme tam mít dvě umělky a jedno hřiště přírodní. Zatím je tam vybudováno základní zázemí (šatny, kanceláře) pro kategorie nad U16, areál je nově oplocen a čekáme na úředníky. Problém je se vzrostlými stromy – mají své vegetační období. Na stromech jsou ptáci – mají své období hnízdění. Mluví do toho Děti země. Mluví do toho občané – prý bude více hluku. Přitom sportovní areál už tam je odnepaměti. Anebo zase že bude hodně světla, když se bude trénovat pod osvětlením. Snad se dočkám rozhodnutí do konce roku. A snad nebudou dříve stát ty Bazaly…“

  Thumb up 4 Thumb down 0
 10. Puzonová Márie :

  Z našeho klidného bydlení se má stat hluková a světelná zona. Je to bývalé sportoviště učiliště NH ,kde jsem pracovala,ale buďme objektivní komu bude sloužit??????????? Dětem nevím nevím v to nedoufám. Z klidného bydlení nám představitele radnice udělali rušnou ulici – propojení Pavlovove a Plzeňské ulice, dále někdo nesmyslně vykácel kolem železniční trati stromy, ten noční hluk vlaků je někdy nesnesitelny,v těchto horkých nocích se nedá usnout a teď ještě hriště???? Staří ledé se bouří já tedy nesouhlsím s tím , aby se mělo vykácet asi 80 vzrostlých stromů. Ti co tady píšou by se měli přijít podívat , jak to bude vypadat z balkónu a do čeho se budeme dívat – holá hřiště bez zeleně.

  Thumb up 1 Thumb down 17
 11. Jp :

  Puzonová Márie: Je to na debatu, ale teda nazvat bydleni ve vyskovych panelacich kolem Arealu klidnym bydlenim… a jak to tam doted vypadalo, to vam nevadilo ? Ja jsem se na Jihu narodil a oblast kolem arealu a nemocnice nhacka mi vzdycky prisla jako ztelesnena deprese vc. tech hnusnych chodniku, reklam, podivnych vecerek a nechutne neudrzivane zelene…

  Thumb up 14 Thumb down 1
 12. thvari :

  Puzonová Márie: To je opravdu zvláštní příspěvek i v tom, že není ojedinělý. Zdá se mi, že dost lidí by neměla bydlet v paneláku ve městě, ale někde na samotě u lesa, protože na dědině klid taky nemáte, tam vám kokrhají kohouti, štěkají psi, vrčí sekačky, řvou cirkulárky. Ve městě skřípou vlaky, hučí auta, hlučí lidi, sousedi vrtají do panelů.

  Ale vybíjet se tento pocit na hřišti pro baníkovskou mládež, která dětem místo zahálky nabízí možnost věnovat se ušlechtilé činnosti – sportu, to je tedy opravdu bizarní postoj…

  Thumb up 15 Thumb down 1
 13. adamous :

  Puzonová Márie: Ja bydlim primo u trati smerem na vitkovicke nadrazi a brecim tady snad? Neni to takova hruza, proste bydlim ve meste a to, ze tady mam skvele spojeni mhd, vlakem apod. – veskery tenhle komfort je bohuzel vykoupeny obcasnym hlukem. Bohuzel, metro mit Ostrava nemuze.
  Ja podporuji jakykoliv rozvoj mesta a pokud bych chtel klid, tak se proste odstehuju za mesto. V Praze na Edenu je vedle bytovych domu neco podobneho, stadion a hned vedle obrovska treninkova hriste, neviml jsem si nejakeho zavazneho ruseni behem vecernich treninku.

  Thumb up 12 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.