Evropská dotace pro Dolní oblast Vítkovice

Evropská dotace 65 milionů korun z Regionálního operačního programu Moravskoslezsko zajistí propojení objektů a turistickou navigaci v areálu Národní kulturní památky Vítkovice. Peníze poslouží na výstavbu dvou parkovišť, prohlídkových ploch, komunikací mezi Vysokou pecí č. 1, Plynojemem a VI. Energetickou ústřednou, sadové úpravy, inženýrské sítě a turistické značení. Financování projektu tzv. parteru Dolní oblasti Vítkovice dnes schválila Regionální rada Moravskoslezsko. Dotace pokrývá 81 % nákladů, zbytek do celkové výše 80 milionů korun uhradí sdružení Dolní oblast Vítkovice.

Celý článek: rr-moravskoslezsko.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.