DSC – Fáze II.

Informace k projektu výstavby průmyslového závodu DSC v Třinci.

Záměrem je výstavba II. etapy závodu na výrobu kovových rámů autosedaček. Tento záměr bude navazovat na výrobu téhož sortimentu v již provozované I. etapě.
Stavební zábor pozemků bude činit celkem 14 055 m2, z toho montážní hala bude mít zábor 7 160 m2 (12 310 m2 včetně I. etapy), budova administrativy 795 m2 (1 600 m2 včetně I. etapy), skladovací hala 6 100 m2 (10 460 m2 včetně I. etapy). Celková plocha areálu závodu bude cca 30 644 m2, obě haly pak zaberou 24 370 m2.
Pro potřeby parkování jsou navržena nová parkovací místa pro osobní automobily v počtu 28 a 3 odstavná místa pro vykládku a nakládku nákladních automobilů. Pro obě fáze výstavby pak bude k dispozici 71 parkovacích míst pro osobní automobily a 6 parkovacích míst pro nákladní automobily.

Území pro výstavbu se nachází v průmyslové zóně Třinec – Baliny, na ul. Těšínské, na parcele č. 39/42 v k.ú. Konská. Pozemek určený pro plánovanou stavbu přiléhá k místní komunikaci průmyslové zóny. Zájmové území se rozkládá v severním cípu průmyslového areálu.

dsc

 

 

 

dsx

 

zdroj: EIA

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.