Domov pro seniory Bílovec

Stavba je až na pár drobností dokončená a některé její dílčí části se i podobají představené vizualizaci.

Související články


Komentáře

 1. Pavel :

  Domov pro seniory bych předpokládal naprosto bezbariérový, proto mě překvapuje ten práh ve dveřích na 7. obrázku. A budou-li někteří obyvatelé ještě pohybově jakž-takž soběstační, určitě by byli vděční za elektrické zásuvky podstatně výš než 20 cm nad zemí. Jinak fajne a pěkne :-)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. SHK :

  Pavel:
  Práh je do 2cm, takže je ok

  Thumb up 2 Thumb down 2
 3. Pavel :

  SHK:
  Podle norem nás mladých a zdravých možná. Ale představte si seniora s chodítkem, který jej posunuje po 5-10 centimetrech. Měl(a) jste někdy aspoň nechodící sádru na noze? Tady přece nejde o normy, ale o to, aby se tam seniorům dobře žilo. Z mého pohledu je ten práh zbytečný.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  Pavel: Ten práh je v zádveří vstupu pro zaměstnance ke kterému venku vedou schody takže je asi nejmenší překážkou. Když se podíváte na všechny ostatní dveře co jsou vidět tak nikde práh není. Což ovšem nevysvětluje to proč zrovna u těchto dveří je.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.