Demolice pro polyfunkční dům Václav

V centru Ostravy proběhla demolice technického objektu, na jehož místě vznikne část polyfunkčního domu Václav.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Vizualizace polyfunkčního domu

Související články

Komentáře

  • deril 10.12.2024  ●  19:19

    a nezačíná se už ten polyfunkční dům václav stavět nějak moc dlouho?

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 5
  • Lukáš Gl 10.12.2024  ●  20:53

    deril: Od roku 2022 se tam prováděl archeologický průzkum. V letošním roce získala stavba (po 15 letech) stavební povolení, psal developer v říjnu na svém FB.

    To se mi líbí 14 To se mi nelíbí 0
  • Hans 10.12.2024  ●  20:56

    Ta proluka na Střelniční bude fakt navždy zafixovaná tím vjezdem do podzemních garáží?

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 2
  • Johnny 10.12.2024  ●  21:01

    Hans: Už od počátku projektu se počítá s tím, že vjezd do podzemních garáží bude třeba zakomponovat do projektu nárožního domu, který by v proluce v budoucnu mohl vyrůst. Jinde v Evropě je běžné, že jsou vjezdy do podzemí součástí budov a nezabírají veřejný prostor.

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 25.12.2024  ●  16:41

    Tak datumy známe https://screenshot.cz/GO/GOBD8/p1140136.jpg
    Jen může mi někdo říct co je to to vodní dílom které je zřejmě toho součástí?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Ivet 29.01.2025  ●  13:31

    Crazym: Crazym: Odlučovač ropných látek pod parkovištěm u BOO + kanalizace – povoluje vodoprávní úřad.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.