Demolice Muglinovská 83, 85 a 87

Všechny tři domy zmizely a vypadá to jako by tam ani nikdy nebyly.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  optimalni misto pro kancelare

  Thumb up 12 Thumb down 2
 2. Aleš :

  Hezky to začalo. Aby v té Ostravě vůbec něco zůstalo !!!

  Thumb up 3 Thumb down 17
 3. Raptor :

  Některé věci mají stejný ukazatel, jako tady ty demolice spolu s nedavnou demolici vezaku na Sokolske…. Proc se napriklad takhle nebouraji domy jinde ?

  Thumb up 1 Thumb down 3
 4. Adam :

  Domy dosloužily. Zbouráno. Tak se to má dělat. V Ostravě to je většinou nepřekonatelný problém, hned se vyrojí nostalgici a ochránci kdo ví čeho, a staré nepoužívané budovy stojí, zavázejí, a zejí prázdnotou.

  Thumb up 11 Thumb down 4
 5. Ostravan :

  Adam: „Tak se to má dělat.“ Ano, jen by to chtělo mít vizi, co na tom místě v budoucnu vznikne, nejlépe ihned po zbourání starého. Za rok tam bohužel bude neudržovaný trávník.

  Thumb up 5 Thumb down 7
 6. Adam :

  Ostravan: To je holý nesmysl. Projekt na znovupoužití prostoru může přijít hned nebo později – pokud je na místě jen neudržovaný trávník, ničemu nebrání. Jestli ale chcete s demolicí čekat, až bude jasno o pozdějším vužití prostoru, v mnoha případech se demolice nedočkáte, a když už přijde realistický projekt, stojí vám v cestě zašlá barabizna.

  Jakmile je budova zralá na demolici, je jí prostě třeba odstranit. Nechápu proč je s tím tady problém. Žádná budova nebude stát věčně.

  Thumb up 14 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.