Budoucí demolice Bumbalovy továrny – reportáž

Budovu takzvané Bumbalovy továrny koupila frenštátská radnice před šesti lety. Tehdy měla s pozemkem velké plány – od rekreačního areálu až po byty a parkovací dům za stovky milionů korun. Evropské peníze ale město získalo až teď, osm milionů na bourání. „V rámci projektu by mělo dojít k demolici tří nevyužívaných objektů v celém areálu. Je to hlavní budova, potom je to vyhořelý objekt a nakládací rampa,“ uvedla projektová manažerka MÚ Frenštát pod Radhoštěm Lenka Skalská
Přijetí dotace musí ještě schválit zastupitelé. Pokud půjde vše podle plánu, zmizí továrna v polovině příštího roku.

reportáž: ceskatelevize.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.