Demolice autoobchodu Bešťák

Na pozemcích kde by měla stát nová prodejna Billa začala demolice stávajících objektů.

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  Na ten autobazar si pamatuju ěmli na střeše myslím WV Brouka :).

  Thumb up 3 Thumb down 0
 2. Pavel :

  Další krabici supermarket, ach jo, to tu fakt potřebujem.. :-(

  Thumb up 4 Thumb down 3
 3. Bobík :

  Tak pořád lepší Billa než 10 let rozpadlý a zpustlý pozemek, popř. ubytovna nebo nové místo pro feťáky.

  Thumb up 5 Thumb down 2
 4. Meghan :

  Vážně je levnější postavit nový obchod v centru, než opravit tu zpustlou Big Billu v Martinově? To musí být v Mariánkách pořádná kupní síla.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 5. aldik :

  Meghan: Ale Martinov je od Mariánek dost daleko, takže bych to nesrovnával a tahle Billa (stejně jako ta u Luny) bude určitě hlavně pro místní lidi z okolí (pěší nakupující), tudíž minimum nakupujících autem.
  Jo proč třeba Penny v novostavbě u Duhy nevyužil objekt BigBilly v Martinově to je jiná, je to kousek a navíc patří do jedné obchodní skupiny REWE.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 6. MM :

  aldik: Nechci si hrát na proroka, ale podle mě se tohle Bille nevyplatí. Mariánské Hory nejsou bůh ví co, většina lidí jezdí do Kauflandu nebo Tesca. Zrovna v tom místě nebydlí žádná elita, vesměs kancly a dál k Vítkovicím menší gheto. Dopadne to stejně jako s prodejnou v Martinově nebo tou u Futura. Vzpomene si ještě někdo, že tam měla Billa velkou prodejnu? Na druhou stranu, je to soukromá firma. Stavební firma dostane zaplaceno, místo se tím upraví, budou i nějaké pracovní místa, takže já s tím problém nemám.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 7. Petr :

  Myslím, že je to celkem frekventovaný prostor, dost lidí tam vystupuje a nastupuje z tramvají a směrem za poštou bydlí dost lidí, kteří to mají do kauflandu a tesca dál. Možná na menší nákup tam lidi chodit budou, stejně jako do té hrůzostrašné hrušky v bývalém kině na Slavníkovců. Rozhodně lepší projekt než stávající hrůza.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 8. Jiřík :

  Když se pěkně dotvoří ten blok domů co tam chybí nemuselo by to být zlé a dokonce by to ještě více prokouklo. Hlavně ať se tam nepostaví nějaká obludná kostka, která tam nebude pasovat !!! Takže to chce nějakou architektonickou soutěž a ne jen bez rozmyslu stavět když už je taková možnost tu udělat něco pěkného a vydělají na tom jak občané, město tak i Billa.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 9. Jiřík :

  http://www.pictureup.cz/verejne/493041-big-billa U první varianty at Kopíruje ty dvě budovy jak výškou tak by mohl částěčně i vzhledem klidně i něco moderního a mohl by se tam dozadu udělat vjezd na parkoviště. Varianta b ne protože by to zas byla jen nesmyslná kostka.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Aleš m. :

  Je to vůbec možné? Těch různých hyper a super marketů je v Ostravě už tolik, že jsem si myslel – už konec krabic. A ejhle – další krabice se bude stavět. Místo normální zástavby se postaví x-tý market a kol vybetonované parkoviště. Tohle radní povolují a normální zástavbu, kterou chtěla firma zastavět proluku na na Křižíkové v centru Ovy nepovolí kvůli 10 parkovacích míst. Tohle není dobré pro město. Radní neuvažují, jak bude město vypadfsat pro další generace. myslí především na svoji kapsu. A je to jedno jestli zastupitelé Mariánek nebo MoaPu.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 11. Summerboy :

  Já si myslím, že ten obchod tam bude super. Lidé, co tamtudy pojedou dál na Porubu nebo do Vítkovic tam klidně mohou vystoupit a nakoupit si. Plus samozřejmě místní obyvatelé z okolí. Já bych to tak klidně dělal. Protože podél tramvajové trati z centra směrem na Porubu máme co na normální nákup kromě Alberta u Jindřicha? První až Karolinu a to není na nákup v supermarketu cestou z práce (příliš velké, ne přímo u tramvaje). Pak až do Mariánek nic, až po Novou Ves též nic, první je až za Svinovskými mosty Tesco. A to je taky celkem dost velké. Takže lidi, kteří si budou chtít udělat nákup o něco větší než deset rohlíků a o něco menší než víkendovku za dva tisíce, podle mého Billu v Mariánkách využijí.
  MM: Billa měla velké prodejny v době, kdy kupní síla Ostravy byla mnohem nižší a jejich ceny byly ve srovnání s konkurencí taky celkem vysoko. I když dnes je Billa stále dražší řetězec, je už doba někde jinde. Navíc sortiment mají taky v něčem lepší než konkurence. Takže konečně se k té jedné (JEDINÉ – nepočítáme-li novou Billu to be opened v Zábřehu) přidá další. A kdyby se to Bille nevyplatilo, tak do toho nejde.
  Pavel:Ano, potřebujeme. Protože právě tam chybí.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 12. :

  Já myslím, že se tam Billa v pohodě uživí..V Mariánkách pracuje hodně lidí, co chodí do nedaleké jídelny(jídelen) na obědy. Jediný obchod, co tam je, je ta malinká hruška, kde koupit hezké ovoce je vážně umění..Výběr je tam o ničem…Já když si chci něco nakoupit v okolí práce, tak musím jít až do lidlu či tesca a to už je z ruky..přicestě z oběda bude ta Billa naprosto ideální obchod…

  Thumb up 0 Thumb down 1
 13. carmen :

  Co vím, tak v okolí je starobylá zástavba a ta krabice se tam nebude vůbec hodit, měl by se tam udělat park nebo postavit byty v podobném stylu, jak vypadají domy okolo…

  Ale Billa? Tak to je fakt síla…

  Už jsem si myslela, že se supermarketový boom vyčerpal.

  Ne… a hamižní radní stále potřebují plnit peněženky…

  Thumb up 5 Thumb down 2
 14. Nikolas :

  Bože co to tady píšete za nesmyly!Češi dnes kupuji jen ve slevách a Billa je nedsražší obchod v čr!Ceny mají vyšší než kdejaký malý obchudek a tady píšete jak tam nebudete chodit nakupovat,vas bych rád viděl!

  Thumb up 1 Thumb down 3
 15. napii :

  Takže Billa nebude?

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.