Cyklostezka Výstavní

Cyklostezka je dokončena a s několika trochu zvláštními místy si to čerstvě klikatí terénem.

Související články


Komentáře

 1. Petr :

  more pikaso to jsou gadžové

  Thumb up 15 Thumb down 1
 2. Johnny :

  Podle čeho se rozhoduje, který úsek bude černý a který červený?
  P.S.: Tam jak jsou ty vlnky, to při tvorbě výkresů někomu čouhal přes pravítko prst?

  Thumb up 13 Thumb down 0
 3. dolil :

  Dobře řemeslně provedeno, palec nahoru!

  Thumb up 5 Thumb down 1
 4. lucas :

  Johnny: ten černý usek bude asi asfalt a červeny něco jako tartan nebo jak se tomu nadava.Jo a ty vlnky tam sou proto aby tam cyklista neusnul jak by jel pořád rovně

  Thumb up 3 Thumb down 1
 5. Tomin :

  Mě nejvíce baví to zábradlí na zastávce Zelená, viz čtvrtá fotka. Jezdím kolem denně a nestačím se divit, kolik prostoru tam lidem nechali. Jediné štěstí je, že tato zastávka není moc vytížená. Nějak si totiž nedokážu představit, jak by to dopadlo, kdyby tato zastávka vytížená byla. To by tam asi bylo při vystupování z přeplněného spoje hodně namotaných lidí na zábradlí. Ale projektantovi, stejně jako zástupci investora, který to převzal toto zřejmě žíly netrhá :).

  Thumb up 7 Thumb down 1
 6. HrdyOstravak :

  Ta ruzna cerveno-bila zabradli je skryty kod Cyrila Vltavskeho. Ja ho znam. Kdo ho desifruje ten dostane ode mne dar. Bez ironie. Piste na mail : jjoonnyy@seznam.cz Diky.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 7. aggu :

  Vsadím se, že je vše podle norem a regulativů. Ale dívat se na to nedá. Ten kdo to projektoval, nežije ve mestě, ale v nějakém softwaru.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 8. Pozorovatel :

  Chodím kolem téměř denně a s radostí jsem sledoval, že se konečně udělá cyklostezka, která spojuje již vybudované úseky. Záměr jsem tedy velmi vítal, protože kromě chůze jsem i nadšený cyklista. Co ale nakonec vzniklo za paskvil, to mi „hlava nebere“. To je opravdu hnus! To musel projektovat opravdu nějaký BLB…, který v životě na kole neseděl pěšky tak moc nechodí. Ty šílené změny směrů, „vlnky“, různé a nepřehledné materiály, nedomyšlené detaily a v neposlední řadě nelogicky (ne)upravené plochy, to se jen tak nevidí. Cyklisté ani chodci navržené tvary dodržovat nebudou a nebude to jejich chybou – v reálu to ani není pro normálně myslící lidi možné dodržet – schválně se zkuste projít a následně projet na kole a uvidíte… A také mě moc nepotěšil místy křivý asfalt, ale to už je věc realizace…
  Taková stavba si rozhodně zasloužila více přemýšlení a ne jen tupé následování norem, které jsou však pro alibisty vždycky vhodná výmluva… jenže vše se musí projektovat na konkrétní místo a s ohledem na všechny uživatele, což v tomhle případě opravdu nevyšlo…
  Jsem opravdu ZKLAMÁN…:-(

  Thumb up 9 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.