Cyklostezka podél ulice Na Lukách

Aktuální stav prací na části nejblíže konci u Polanky. Opěrná zeď je dokončena, chybí už jen položit finální povrch a začistit okolí. Tato část naváže na již dříve vybudovanou šotolinovou stezku vedoucí až do Staré Bělé.

Související články


Komentáře

 1. Ondřej :

  Jsem myslel, že šotolina je jen podklad?
  Včera bagr začal dodělávat zbytek stezky, kde chyběla šotolina a byla ještě louka.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. via :

  Projektová dokumentace se během stavby měnila, ale ta šotolina by měl být podklad pod asfalt.
  Jinak by mě zajímalo, proč chcípla veškerá výstavba dalších nových cyklostezek. Za tento rok ani jedno nové výběrové řízení na stavitele. Dokonce se neopravují ani ty současné rozbité. Na to, že všechny politické strany slibovaly rozvoj cyklodopravy jakožto alternativu v dopravě a trávení volného času v lepší Ostravě, je to zvláštní.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. SpinJ :

  Já tam vidím pořád jednu Achilovu patu a to v mostě přes Odru. Cyklostezka vede pokaždé z jiné strany, takže tam budou muset cyklisti chtě nechtě křižovat cestu v docela nepřehledném místě. Pokud mě paměť neklame, počítalo se kdysi s navařením jakési lávky na stávající most, nevíte proč to padlo? V současném stavu chtějí asi převést cyklostezku na chodník, kde chodí běžně chodci, což mi teda nepřijde úplně rozumné.

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.