CTPark Ostrava Hrušov

V Ostravě-Hrušově pokračuje výstavba logistického areálu, který na začátku tohoto roku koupila od developera Bluehouse Capital společnost CTP.

Developer CTP koupil začátkem roku v Ostravě halu s přilehlým pozemkem, který umožní její rozšíření na celkových 94 tisíc metrů čtverečních. První část nově vybudované haly má být dokončena na jaře 2024. Hodnotu transakce ani výši investice nechtěl developer nekomentovat.

CTP koupila revitalizovaný areál po bývalých chemických závodech v městské části Ostrava – Hrušov od Bluehouse Capital. Na pozemku s celkovou rozlohou 330 tisíc metrů čtverečních, kde již stojí hala o rozloze 18 tisíc metrů čtverečních, chce nový majitel vybudovat dalších 76 tisíc metrů čtverečních průmyslově-logistických prostor. 

V areálu již mají skladové prostory společnosti Prosperplast a Hyundai Steel a také zde má své zázemí logistická společnost LogFlex.

Schéma plánované části:

zdroj text + celý článek: newstream.cz

Související články


Komentáře

 1. jiřík :

  Tak to vypadá, že žadné adminitrativní budovy zde nebudou, tak jak bylo ve vizualizacich

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. Martin [msstavby.cz] :

  jiřík: Ty měly být severně od železničního koridoru. Ale také to nevypadá na realizaci https://www.msstavby.cz/zona-hrusov-3-13-05-2021/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Archerr :

  jiřík:Ty mají být v contera parku.atem je naproti.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. Archerr :

  Martin [msstavby.cz]: v materiálech zastupitelstva o tom zmínka byla že by se to realizovat mělo,ale těžko říct ta poptávka asi není moc velká viz asental a jejich administrativní budovy v přívozu kde se plánuje víceméně sklad.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. Crazym :

  Jedou jak pily, montoven a skladů je třeba 🤪 https://screenshot.cz/N36UJ/
  I když zrovna tam považuji to využití za velmi smysluplné…

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.