CTP postaví průmyslový areál v Nošovicích

Společnost CTP koupila desetihektarový pozemek v Nošovicích na Frýdecko-Místecku a chce na něm postavit průmyslové budovy, které bude pronajímat. Celkovou investici do první fáze projektu, jež by měla být dokončena příští rok, odhaduje společnost na 625 mil. Kč. Pozemek ve slezské obci se nachází těsně vedle automobilky Hyundai. Podle generálního ředitele CTP Remona Vose tak nové prostory budou vhodné především pro nájemce z oblasti auto-moto a souvisejících oborů. Pronajímatelné jednotky v areálu budou mít velikost 1000 metrů čtverečních a více.

zdroj: stavebni-forum.cz

přesné umístěni projektu nevíme

Související články


Komentáře

 1. Tomas T. :

  Koukam ze se nam to podbeskydi pekne plni :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. LP :

  Skvělá zpráva. Teď by to chtělo, aby Nošovice a Dobrá neusnuli na vavřínech a začali budovat byty a jiné služby pro kvalitnější bydlení…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. aldik :

  Kdyby radši využili nějaký zchátralý areál, nestavěli další krabici na zelené louce.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. pet :

  buďme rádi…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. acdlcia [msstavby.cz] :

  Češi si neumí vážit orné půdy.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. LP :

  aldik: ono je to těžké, kdyz už je tam ten Hyundai, tak lepe to postavit tam než někde daleko a zvysovat eko stopu dopravou…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Jiřík :

  Pro Slováky a Poláky dobré :-D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. kyle :

  acdlcia [msstavby.cz] : Asi už nikdo nejí Nošovické zelí :-
  /

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. mm :

  No, jistě to přinese nějaká pracovní místa a důležitost pro tento kraj, ale rozhodně bych už v podbeskydí něco podobného nestavěl. V Ostravě je dost pozemků po průmyslovém areálu a těm lidem to stavět za baráky není moc příjemné. Doufám, že pak všichni co dělají pro automobilový průmysl přetáhnou z Hrabové tam a máme tady v Ostravě další prázdné haly. Tam bych dnes už nic nestavěl a ani CTP bych tam nic nepovolil. Stavějte tady na Ostravsku, kde je hodně volných ploch a Beskydy už nechte Beskydami, i když to má přinést nová místa. Ty můžou vzniknout i jinde v okolí.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.