Bytový dům V parku – fotky z výstavby

Takto vypadala výstavba bytového domu V Parku na Slezské za poslední měsíc. Zároveň na webu projektu se objevily dispozice jednotlivých bytů.

4.11.2011:

15.11.2011:

21.11.2011:

24.11.2011:

Související články


Komentáře

 1. mm :

  Bude tam tedy jen ten jeden dům, a nebo se budou stavět i ty dva další?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  mm: jak jsem psal minule – to je otazka. vsude (vcetne banneru na stavenisti) je to uvadene jako soubor tri domu. zaclo se v srpnu a aktualni stav vidis. hotovo dle banneru je cervencec 2112… podle me kdyby si byli jisti, ze postavi tri, tak nejmin ta zakladni uprava terenu by probehla najednou, takze nejspis vyckavaji na zajem..

  obecne je to zvlastni, protoze se to jmenuje „V Parku“, coz by se dalo splnit, pokud by tam byl opravdu barak jeden a na zbytek pozemku se vysadily stromy (ktere se paradoxne pred vystavbou vykaceli – http://www.msstavby.cz/nove-byty-v-parku-a-budoucnost-frantiskova-21-03-2011/ ). druha vec je, ze lide, kteri si to koupi ted a nastehujou se, maji velkou sanci, ze v dohledne dobe budou mit hned vedle jeden rok staveniste a pak po case jeste dalsi repete.. ale zas chapu, ze dneska to je s realitama i s investicema/financema vselijake..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. mm :

  Dík a přitom se mi zrovna tyto domy jeví jako jedny z nejpovedenějších vůbec, na rozdíl třeba od toho, co vyrostl vedle bazénu v Porubě. Tak snad budou tři, tam to docela vkusně zapadá.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Michal :

  Bytový dům ve Vykáceném Parku…

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.